iPhone 6 bu telefon mu?

O muydu, yoksa bu muydu derken, ele geçirilmiş olduğu iddia edilen bir iPhone 6 daha ortaya çıktı!

  • Ertuğrul Süngü
Bu sefer "gerçek" iPhone 6 olabilir!
Bu zamana kadar üretilen en ince iPhone kasası

Geride kalan son birkaç ay içerisinde birbirinden farklı iPhone 6 haberi ile karşınıza çıktık. Hemen her haber, o ya da bu şekilde yeni cihazın görseline sahipti ama geçen zaman içerisinde çoğunun sahte olduğu ortaya çıktı. Fakat bugün itibariyle teknoloji dünyasına düşen yeni görsel, iPhone 6'nın kendisi olma konusunda bir hayli iddialı!

TMZ kaynaklı görsel, yapılan açıklamaya göre direkt olarak Foxconn fabrikalarından birisinden elde edilmiş. Yeni işletim sistemi olacak olan iOS 8 ile birlikte gözler önüne serilen cihaz hakkında henüz olumlu ya da olumsuz bir açıklama yapılmadı. Görücüye çıkan model, eski cihazlara kıyasla daha kıvrımlı köşe hatlarına sahip. Aynı zamanda arka kameranın da biraz daha üst tarafa taşındığı gözden kaçmayan bir detay ki daha önce ortaya atılan iddialarda da kameranın üst tarafta olacağından bahsedilmişti.

Yine de sızdırılan bu yeni görselin en önemli kısmı, telefonun tamamen iOS 8 işletim sistemi ile fotoğraflanmış olması. Pek tabi unutmamak lazım ki her daim, Photoshop ile hazırlanmış bir fotoğrafa bakıyor olma ihtimalimiz de yok değil. TMZ'nin konu hakkında yaptığı en önemli vurgulamaysa, ellerinde bulunan telefonun, bu zamana kadarki en ince iPhone olduğu...

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Bunların sahte iphonelar olduğunu harbiden anlamıyor musunuz yoksa haber olsun diye mi böyle saf davranıyor sunuz?

Bu kadar kalın çerçeve yapmazlar..!

Ben 11:45 iphone haberini kacirmisim ya, neydi acaba? Neyse artik 12:15 e yetistim..

Maalesef resimdeki iphone 6 olamaz çünkü assivetochta homescreen tuşunun ortasında yuvarlak var ama touch ıd olduğu için boş olması lazım.

Yahu hep aynı terane, sıktınız yemin ediyorum. ( Lafım size değil CHIP) Aynı yaz aylarında yazacak şey bulamayıp da her takıma bir sürü transfer haberi uyduran spor gazete haberine döndü mevzu.

Hepsi aynı sızıntıların. TMZ nin sayfasında diğer açılardan da görülüyor. Önden iyi de arka taraf gerçekten çok kötü. Eğer böyle çıkacaksa ki sanırım böyle olacak fena yani...

assivetoch ne la

Çerçeve bu kadr kalin olmaz yani bastan kaybeder apple fake oldugu belli

Sen de yorum yaz