iPhone 6'da ilk iPhone'dan izler olabilir!

iPhone 6'nın tasarımındaki küçük değişiklikler, yeni bir sızıntıyla beraber gün ışığına çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 6, ilk iPhone'un tasarımından esinlenebilir

iPhone 6'dan gelen yeni sızıntı, telefonun ses düğmeleri, Apple logosu ve kamera lensi gibi detayları hakkında bilgiler veriyor.

iPhone 6'nın nasıl görüneceğini, sızıntılar gerçekse, artık aşağı yukarı biliyoruz. Apple ürünleri için lüks aksesuarlar üreten Feld & Volk'un eline geçen parçalar, iPhone 6'nın stil değişikliklerine dair ipuçları veriyor olabilir. Sızdırılan karelerden iPhone 6'nın ses düğmelerinin girintili olacağı, düğmelerin telefonun kasası tarafından çerçeveleneceği anlaşılıyor. Bu yeni tasarım, iPhone 5S'in dışa dönük ses düğmelerinin tasarımının bir kenara bırakılarak, iPad Air'dekine benzer bir tasarımın tercih edildiğini gösteriyor.

Apple logosu ise oldukça parlak bir görüntü veriyor ve 2007'de ortaya çıkan, çift parçalı ilk iPhone'u hatırlatıyor. Kaynağa göre logo, çizilmeye karşı yüksek dayanıklılık gösteren bir maddeden yapılmış.

Ve iPhone 6'nın kamerasından bir kare

Üretici, son olarak iPhone 6'nın arkasındaki kamera halkasını paylaşıyor. Halka, son nesil iPod Touch'takine büyük benzerlik taşıyor.

Tüm bu parçaların gerçek iPhone 6'ya ait olup olmadığını doğrulamak mümkün değil, ancak gerçek iPhone 6'yı çok yakında, muhtemelen 9 Eylül 2014'teki Apple etkinliğinde göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Kameranın bu kadar çıkık olması bir zayıflık olabilir aslında.

Bu tasarım bu kadar kötü olmamalı. 5s'ten sonra seviyeyi nasıl düşürmüşler.

kamera böyle çıkık duracaksa kesinlikle almayacagım ne o öyle çin mali cihaz gibi

Galaxy s3 de kamera çıkıktı ve çatır çatır çizildi. Herşeyi geçtimde o arka kapaktaki kalın beyaz çizgiler çok fena. Maalesef tüm sızıntılar bu modele uyuyor ve arka taraf tasarım faciası. Eğer 6 bu şekilde çıkarsa 5s satışları patlayacaktır.

iPod Touch 5 bu, bende var ordan biliyorum. 2 sene önceki tasarım yani ilk iPod serisi ile iPad Mini'de kullanıldı.

Sen de yorum yaz