iPhone 6'dan HD video sızdı!

iPhone 6'nın tanıtılmasına bir hafta kala, onu farklı açılardan gösteren net bir video ortaya çıktı!

Oynat iPhone 6'dan HD video sızdı! iPhone 6'nın tanıtılmasına bir hafta kala, onu farklı açılardan gösteren net bir video ortaya çıktı!

iPhone'un sızan farklı parçalarını bir araya getirirseniz ne olur? Elbette yukarıdaki gibi iPhone 6'nın tam olarak nasıl olacağını gösteren bir telefon ortaya çıkar.

Yeni sızan video, önceki bulanık, düşük çözünürlüklü görüntülerin aksine son derece net ve canlı. iPhone 6'nın 4.7 inç'lik modelinin farklı yönlerden, hareketli kameralarla gösterildiği videoda yeni cihaz, iPhone 5S'le de yan yana karşılaştırılıyor. Göze çarpan en önemli farklar arasında iPhone 6'nın büyüyen boyutu, ince yapısı ve iPad Air'i andıran yeni, şık tasarım dili var. Videoda telefon çalışır halde gösterilmiyor, ancak kapağı açılarak dahili bileşenleri gösteriliyor.

Dikkatten kaçmayan bir detay ise 5.5 inç'lik, büyük iPhone 6 modelinin videoda hiç gösterilmemesi. Bu, phablet boyutlarındaki iPhone'un önümüzdeki hafta değil, daha sonra tanıtılacağı iddialarını güçlendiren bir detay olabilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

asla böyle olmayacak

@04 Eyl 2014 14:43 böyle olursa ama yine iyi

Apple yapmaz oyle bisey, buyuk ekran beklemek hayal.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir