iPhone 6 erteleniyor mu?

Kötü haber: iPhone 6 ertelenebilir! İyi haber: Buna çok da üzülmenize gerek yok!

iPhone 6 erteleniyor mu?

Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone'u için tahmin edilen çıkış tarih 19 Eylül'dü. Ancak şirket içinden sızan bilgilere göre Apple yöneticileri telefonun çıkış tarihini 25 Eylül'e ötelemiş görünüyorlar. Ama aradaki 6 günlük fark, Apple hayranlarını üzecek kadar uzun değil... Yine aynı kaynağa göre, iPhone 6'ya ABD'den sonra ulaşacak ilk ülkeler arasında Çin de bulunuyor.

Sızıntıya göre 4.7 inç boyutundaki telefonun Çin'deki fiyatının 871 dolar civarında olması bekleniyor. Bu da iPhone 6'nın ABD dışındaki fiyat seviyesi hakkında bir ipucu veriyor.

Ayrıca 5.5 inç boyutundaki ve 16 GB kapasiteye sahip iPhone 6 modelinin ise 965 dolar seviyesinde fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. Apple'ın büyük ekranlı iPhone'a iPhone Air ismini vereceği de söylentiler arasında yer alıyor. Bakalım, telefon 19 Eylül'de mi yoksa 25 Eylül'de mi tanıtılacak?

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

yuhh at alınır o parayla :D

Gelsin artık yeter ya bu ne biçim bir telefon arkadaş solist gibi kaç tane telefon çıktı bu gelmedi gerçekten sinir bozucu he!!

Bir an çok korktum hüsnü.. Gidelim buralardan.

çöp hiç çıkmasa daha iyi olurdu...

Kapış kapış peynir ekmek gibi satılacak

Umarım etkileyici bir şey gelir ve herkesin aklını başından alır :)

isterse 3000bn lira olsun alırız 2tane :D apple kalite prestij demek artık malesef

fakirler anca çer çöp desin artık kabul edin yani en iyisi bu en uzun akıllı telefon olarak kullanabildiğin alet bu yani samesung okia vs hikaye

Fanboylari gorup uzuluyorum adam 3000 lirada olsa alirim demis keske parasi oldugu kadar birazda akli olsa

3 aylığım bi iphone 6 ediyor. Aylığımın yarısı kira yarısı doğal gaz,elektrik,sigara,su ben nie açkıktan ölmüyorum ben insan değilim mi acaba hade buyurr

3bin tl diyenlere sesleniyorum 64gb modelidir o kesin 16gbsi yine uygun fiyatlı olacak 5s bile 2800tl ya (64gb)

Iphone bitti kardesim Samsung alt ust etti iphonu :)

Geçen yıl telefonu sağ elle tutarken parmak sol üst köşeye bile yetiyor şeklinde reklam yapan apple a ne olduda 4.7 ve 5.5 inçe yoneldi? 1 yılda ne değişti? Şimdi merak ediyorum sol üst köşeye nasıl telefonu eğmeden dokunacaksınız. Biride Nokia filan hikaye demiş, ona da sorayım iphonu 1 metreden fayansa koşesini çarpacak şekilde bıraksak ne olur?(herhalde ustun kalitesinden dolayı tüm iphonelarda kılıf var, kırılmasın diye değil süs için) En az 2 kere çaprazdan mermere fayansa yuvarlandı telefonum sıfır çatlak ve çizik. Belki onlarca kezde yere yuvarlandı herhangi bir çizik bile yok. ( telefonu kılıfsız ve koruyucu film olmadan kullanıyorum modeli de Lumia 625.)

adamın parası varsa verir bu arada iPhone'ye çöp diyenlerin kafasını yaşamak istiyorum hiç iPhone kullanmamışlar o zaman kullanış basitlik kalite hepsi iPhone'da ben diğer akıllı telefonları kötülemiyorum ama iPhone varken ben ölsem iPhone 3000 tl diğer telefon 100 tl olsa gine gider iPhoneyi seçerim bu kadar net parası olmayan varsa yapcak bişey yok o diğer telefonları alabilir bu arada iPhone 5s kullanıyorum o yüzden 6 yı alamıycam almayı çok isterim ama zengin değiliz para sıçmıyoruz ve gine telefon alacak olsam samsıng nokia falan gine hiç düşünmeden iPhone alırım

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir