iPhone 6 için, 100 bin kişiyi işe alıyor!

iPhone 6'nın üretime geçmek üzere olduğunun en büyük kanıtı; bu inanılmaz sayıda gizli...

Foxconn, iPhone 6 için 100 bin kişiyi işe alıyor!

Çin'den gelen akla zarar istatistiklere bir yenisi daha eklenmek üzere. Gelen bilgilere göre Çin merkezli Foxconn, iPhone 6'nın üretimi için ek 100 bin kişiyi işe almaya hazırlanıyor.

9to5Mac'in haberine göre ek 100 bin kişi, iPhone 6'nın çıkış tarihine yetiştirilebilmesi için gerekli. Bu haber, aynı zamanda telefonların tamamen robot kollar tarafından yapılmadığını, hatırı sayılır insan gücünün de harcandığını bize hatırlatıyor. Umudumuz ise Foxconn'un yeni ve eski çalışanlarına iyi davranması.

Foxconn, dünya çapında 1 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına sahip ve birçok teknoloji firması için çeşitli cihazlar üretiyor. PlayStation 4, Xbox One, piyasadaki iPhone modelleri, Foxconn fabrikalarından çıkan cihazlar arasında...

Son zamanlarda sıkça sızan iPhone 6'nın ise iki model olarak karşımıza çıkması bekleniyor. 4.7 inç'lik model, iddialara göre Eylül ayında, 5.5 inç'lik model ise daha sonra piyasaya sürülecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bomba telefon geliyor

@24 Haz 2014 15:30 bu mu bomba?

her iki haberden biri iphone 6, ios 8. ülkenin derdine bak. bunun yüzünden millet belediye otobüsüne iphone ile biniyor.

@24 Haz 2014 15:42 burası bir TEKNOLOJİ SİTESİ abi, elbette her iki haberden biri ios 8 ve iphone 6 olacak :)

iPhone 6 haberleri bıktırdı artık...

iSheepler iyice uçmuş ne içiyorlarsa yasaklatalım...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir