iPhone 6, iWatch ile birlikte gelebilir!

9 Eylül'de yapılacak tanıtımda, Apple hayranlarını iPhone 6'dan çok daha fazlası bekliyor olabilir!

Apple'ın saati için tarih verildi: 9 Eylül!
İki farklı ebatta iPhone 6 ve iWatch yolda

Apple'ın giyilebilir teknoloji konusundaki ürünü olacak olan iWatch için uzun süredir beklemedeyiz. Hakkında envai çeşit bilgi dolaşan ama bir türlü ortaya çıkmayan ürün için, sanıyoruz ki nihai tarih belli oldu...

iPhone 6 tanıtımı için geriye az bir süre kaldı ve düşününce aynı tarihte iWatch'ın da tanıtılması çok mantıklı... Bir internet sitesinden John Paczkowski'nin yaptığı açıklamalara göre bu çok doğru bir mantık zira Apple'ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü, 9 Eylül itibariyle tanıtılacak. Bu tarihin aynı zamanda yeni iPhone'lar için gerçekleştirilecek tanıtımın tarihiyle çakışması da kuvvetle muhtemel. Şimdilik 9 Eylül tarihinde görücüye çıkacak ürünler arasında 4.7 inçlik ve de 5.5 inçlik iPhone 6 ve de hemen yanında iWatch bulunuyor.

Tıpkı yeni çıkacak iPhone'lar gibi, iWatch da Apple'ın yeni HealthKit ve de HomeKit gibi platformlarını kullanabilecek. Yine de Apple'ın giyilebilir teknoloji için geç kaldığını da belirtmek lazım zira Samsung ve Google çoktan pazarı ele geçirmiş durumdalar.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

iWatchların sadece iosla çalışacağını varsayarsak çok fazla pazara giremeyeceğini söyleyebilriz. Çünkü androidin pazar payı % 84.7.

androidin pazar payı yüzde 84'de kaç milyon akıllı saat satmış mesela samsung 5 ayrı model akıllı saat çıkardı. apple akıllı saat çıkarıp ilk çeyrekte 5-10 milyon satarsa ona ne diceksiniz? bence o kadar satabilir 5s'lere koyduğu m7 işlemcinin ne işe yaradığını o zaman görürsünüz...

pazari ele gecirmek mi ahaha nasil guldum. kac adet satmislar insanlar sirf meraktan aldi o kadar. zaten samsungta urunlerinden memnun degil ki ondan surekli yeni saat cikariyor. yazik ya ben alanlara aciyorum. adam saate para sayip aliyor 1 ay sonra yenisi cikiyor :D apple pazara dalmamakla akillica davrandi kullaniciyi doyurmayacak urunle degil vay be dedirtecek urunle gelecek.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir