iPhone 6'nın tanıtım tarihi sızdı!

Henüz nasıl bir cep olacağını bilmiyoruz ama galiba iPhone 6'nın ne zaman geleceğini artık biliyoruz

  • Ömercan Çelikler
iPhone 6'nın tanıtım tarihi sızdı!

Apple'ın WWDC konferansına günler kala tanıtılacak yeni donanımlar merak ediliyor. Sızıntılara göre iWatch, Apple TV, Retina ekranlı MacBook Air veya iPhone 6 tanıtılacak. iPhone 6'nın tanıtılmasının ihtimalinin daha düşük olduğunu kesin.

Alman kaynaklı Apple blogu Apfelpage.de sitesine göre, Alman cep telefonu operatörü Deutsche Telekom, iPhone 6'yı 19 Eylül'de satışa sunacak. Bu iddiaya göre, yeni iPhone'u birkaç gün sonra görmeyi bekleyenler, biraz daha beklemek zorunda kalacak.

Daha önce iPhone 5'i ve iPhone 5S'i Eylül aylarında tanıtan ve yaklaşık 2 haftalık bir süreden sonra satışa sunan Apple'ın, iPhone 6'da da aynı stratejiyi uygulayacağını tahmin etmek çok da güç değil. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bu çıkacak cihazlarla ilgili olup sızmayan, normal olarak bildirilen bir haber var mı siz onu söyleyin. az zaman kaldı, bu sızdı aktı ifadeleri bir şey ifade etmeyecek görürsünüz.

çöp.................

Apple iphonenin ekranini biraz daha buyuk yapsa daha cok tutulacak

iphone 6 bu sızan telefonsa apple iyice kendini bozmuş demektir.. htc bozması bişeye benziyor sızdırıldığı iddia edilen bu model..çok çirkin bence...

apple logosu neden yok

ekran büyürse iphone kullanmayı bırakırım. ne büyümesi aksine böyle daha güzel...

çöp... hemde devasa çöp...

walla ekran neysede, batarya ömrüne çare bulması lazım. 10 saat ne hacı,el aterisimi bu

Sen de yorum yaz