iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı 3 boyutlu deneyin

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın bu 3 boyutlu modeli, cihaz Türkiye'ye gelene kadar sizi meşgul edebilir

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı 3 boyutlu deneyin!

iPhone 6 veya iPhone 6 Plus'ı elinize geçirmek için gün mü sayıyorsunuz? Telefonun ülkemize gelmesini beklerken, onun sanal, 3 boyutlu bir modeliyle oynamaya ne dersiniz?

Yeni iPhone 6'yı veya iPhone 6 Plus'ı bu web sayfasında istediğiniz gibi döndürmeniz ve her açıdan incelemeniz mümkün. Modeli dilerseniz iPhone 5S ile karşılaştırma olanağınız da var. Bununla birlikte 3 boyutlu sanal iPhone'la etkileşimde bulunmanız mümkün değil, ekranda hep aynı giriş ekranı gösteriliyor.

ABD'de 19 Eylül'de piyasaya sürülecek olan yeni iPhone'lar, ülkemizde resmi olarak 26 Eylül'de satışa sunulacaklar. En ucuz iPhone 6 olan 16GB'lık iPhone 6'nın fiyatı, 2.349 TL olacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ne oluyo döndürünce.Habere bak arkadaş.

niye plus fiyatı yazöıyor editör baba

Iphone 5s degilde note 4 olsa fiyaskosu ortaya cikar apple.'in

apple in türkiye ye gelmesi harika oldu geçen yıl ki modeli 3000 tl den satan satıcılar bide şu an apple satan bayiler düşünsün sonuçta türkiyedeki son kullanıcı karlı çıktı hoş geldin apple

bi de ekrana sanal olarak basabilseydik çok daha güzel olurdu :(

Oldu bide sanal simcard tak ebeni ara;) Oldu appstoredan oyun indir oyna;) Oldu gözlerim doldu;) Adamlar bak die koymuş onu

@12 Eyl 2014 23:19 biz bilmiyoruz sanki bakalım diye koyduklarını. menülerde gezinebilmek için sanal bir arayüz geliştirebilirlerdi demeye çalıştım, okuduğunu anlamamışsın!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir