iPhone 6'ya yüzeysel çizikleri yok eden kılıf

iPhone 6 için üretilen "kendi kendini onaran kılıf", bu alanda LG'nin G Flex'ini bile geçti!

iPhone 6'ya yüzeysel çizikleri yok eden kılıf!

Üzerindeki çizikleri kendi kendine onaran LG G Flex'le bir süre öne tanışmıştık. iPhone 6 için üretilen bir plastik kılıf ise biraz daha iyisini başarıyor.

Innerexile'in yeni iPhone 6 için geliştirdiği Hydra kılıf hem sert, hem de elastik olmayı başarıyor. Hydra'nın bronz fırça testindeki performansı ise daha iyi. 750 gram'lık fırça testini geçmeyi başaran G Flex'ten de ileri giden Hydra, 1kg'lık testten başarıyla çıkıyor. Laboratuvar ortamında iyice bükülen kılıf, bu testte de hasar görmüyor.

Saydam yapıdaki Hydra, sadece çok üzeysel, küçük çizikleri değil, biraz daha derin çizikleri de yaklaşık 1 dakikada "onarıyor". Ancak derin çizikler için yapabileceğiniz bir şey yok. Hydra, belirli mağazalarda 19 Eylül'den itibaren üç saydam renkle 25 dolardan satışa sunulacak. iPhone 6 Plus sürümü ise Ekim'in başında gelecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Metal çöp.

nasil onariyor hala anlamadim :?

Aga bu ios ve android nasıl bir işletim sistemi ya. Daha age of emires serisi bile yok (wp'de candy crash yok diyenlere hitaben)

lgnin kendi arka kapağı bu işi yaparken, iphone gene cüzdanları hedef alarak aksesuar çıkartıyor. ne de olsa telefonun bir özelliği yok, yancılarından kurtarmaya çalışıyor

gayet basit ileride zaten bütün elektronik ve mekanik cihazlarda olacak olan bir özellik. kendisini gerçek anlamda onarıp onarmadığını zaten gerçekten ürünü görmeden anlamak imkansız bu güne kadar ne ürünler tanıtıldı örnek sony xperia z2 serisi su geçirmiyor denildi daha yarım litre su dolu kabın içine atıldığında su geçiriyor ve ayıca su geçirmeyen cihaz nasıl su geçirir değiştirin denildiğinde sıvı teması var çöp dediklerini unutmadık. gerçek anlamda kendisini onarma yada düzeltme olayı sanırım değişken madde olarak tanımlanabilecek bir tür mikro organik organizma türevi bir şeyler var gibi. normal şartlarda değişken madde olmadıkça imkansız böyle bir durum. amerikanın elinde daha ileri noktada bu değişken madde savaş silahlarının üretim sanayisinde kullanılması hedefleniyor bu sayede ölen yada yok olan silahlar değil kısa sürede tekrar kendini yenileyebilip savaşmaya devam edebilen mekanik ordu üretmenin peşinde.

kılıftaki bükülme özelliği ne işe yarayacak anlamadım. kılıfı telefonsuz kullanıp dürüp bıkıp sokanlar mı varmış?

Bukulme ozelligi ne ise yariyor soyliyim kardesim sen telefonuna kap takarsin kapta gram esneme payi yoktur cok serttir yere dusurursen kuvveti hic azaltmadan telefona iletir ve yere dusmekten bir farki kalmaz bu ise telefon kap tarafinda yere dusunce esneyerek kuvveti absorbe ediyor ve telefonun ic tarafina hic bir sey olmuyor en uc ornekte seramik bir kap ve su balonu gibi bir kap dusun tabi bunlar uc ornek ama kafanda tasarlamana olanak verir

Çiziği nasıl onaracm 3 gündr kullanyom ilk etap çizikle sonuçlandı daha neler görecez nasıl onarırım Gözüme Batıyo Onaran kılıf çıktımı nerde almak istiyorum hani yok rezalet

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir