iPhone 6C, 2016 ortasında gelebilir!

Apple'ın ikinci nesil "ucuz" telefonu, yeni bir dedikoduya göre günleri saymaya başladı...

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 6C, 2016 ortasında gelebilir!

İkinci nesil plastik iPhone dedikoduları bitmek bilmiyor. Bu seferki dedikoduya göre iPhone 6C, 2016'nın ortalarında piyasaya sürülecek.

İddianın sahibi IHS analisti Kevin Wang, Ağustos ayında iPhone 6C'nin bu senenin sonunda geleceğini iddia etmişti. Bu yüzden Wang'ın bu yeni iddiasına dikkatle yaklaşmak gerekiyor. Dahası iki sene önce çıkan plastik iPhone 5C, beklendiği kadar uygun fiyatlı bir telefon değildi. Dolayısıyla iPhone 6C'nin de çok ucuz bir telefon olmasını bizce beklemeyin.

iPad Pro'nun yıllar süren söylentilerin ardından, herkesin bu tabletin gerçekliğinden şüphelenmeye başladığı anda gerçeğe dönüştüğünü biliyoruz. iPhone 5C çıktığından bu yana devam eden plastik iPhone dedikoduları da gerçeğe dönüşürse çok şaşırmayacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

ne ucuzu ya, şekil değiştirip biraz bişeylerden kısıp al sana telefon diyorlar sende iphone kullanıyorum diye kendini lord zannediyorsun... vereceğin paraya değmez. 5c fiyaskosunu gördük...

Geçen ki gibi 100 tl ucuza satıp ucuzmuş gibi millete yutturmaya çalışacaksa tutmaz

ne günü sayıyor, yarım yıldan fazla var 8 ay gibi.

@17 Kasım 2015 09:14 8 ay yani 240 gün, ay diye düşünme gün diye düşün problemin çözülür kardeşim!

hadi artık gelsin beeee

Aman eksik olsun. Yapacakları ucuzluk 200.-TL yi bulur/bulmaz. Bu işin özü; iPhone kullanıyorum diyerek veya etrafa göstererek egosunu tatmin etmek isteyenlerin sayısını biraz daha attırıp, bu yolla bu kişilerin paracıklarını da cukkalayarak bir köşe daha dönmek ve bu garipleri de az da olsa rahatlatmak. Aslında, alan/veren razı olduktan sonra benim bu yazdıklarım da boş ya .. :) Serbest piyasa ekonomisi bu ''donuna varana kadar'' değil, ''donunu bile...'' ... :)

yorumlara bakıp da iphone u hava?!? atmak için kullanıldığını düşünen herkesin inşaallah iphone u olurda hava atarlar, kendilerini önemli hissederler de biz de böyle teknoloji sitelerini troll lemelerinden kurtuluruz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play