iPhone 6S, boyutuyla şaşırtabilir!

Apple'ın 2015'te piyasaya sürmesi beklenen iPhone 6S'i, boyutuyla bizleri şaşırtabilir!

iPhone 6S, boyutuyla şaşırtabilir!

Apple, 6. nesil iPhone modellerinde tasarım farklılığına gitti, hatta bunun yanında, zaten büyüyen ekranının dışında, kullanıcılara daha büyük ekranlı "Plus" modelini sundu. 5'inci nesilde de benzer bir farklılık deneyerek "ucuz yollu" cebi iPhone 5C'yi tanıtmıştı. Açıkçası Apple'ın, Steve Jobs'u kaybettikten sonra yeni dönemde "deneysel" çalışmalarda bulunduğunu söylesek yanılmış sayılmayız. Kaldı ki, bu konuda fanlar da ikiye ayrılmış durumdalar. Kimileri bu yenilik çalışmalarının takipçisiyken, kimileri ise Apple CEO'su Tim Cook'un yanlış yolda olduğunu düşünüyor. Ancak görünen o ki, bu tip çalışmalar sürecek. Gelen yeni haberler Apple'ın "yine" yeni bir model üzerinde çalıştığını söylüyor.

Görünüşe göre Apple, 2015 yılında yeni bir iPhone modeliyle daha karşımızda olacak. iPhone 6, iPhone 6 Plus'ın yanında yer alacak yeni telefonun adının ise iPhone 6S mini olacağı söyleniyor. 4 inç ekran boyutunda olacak olan iPhone 6S mini, tasarım olarak da yeni nesil iPhone'lara benzeyecek.

iPhone 6S mini modeliyle, iPhone 5 boyutuna geri dönerek mini cepler kategorisinde de yer almaya hazırlanan Apple, bu yeni cebini 2015'in ikinci yarısında sunması bekleniyor. Hatta bizim tahminimiz bu tanıtımın eylül ayına sarkacağı yönünde.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Bana kalırsa tam yerinde bir hamle olur. Ama hala iphoneların eksikleri çok. Batarya konusu fazla can sıkmaya başladı.

artık daha büyük ekranlı bir iPhone ve ucuz bir iPhone Apple'ın kalitesine ve değerlerine hakarettir! piyasada zaten yeterince odun gibi dandik büyük ekranlı telefon kaynıyor. Steve Jobs yaşasa seni bu saçma düşüncelerin yüzünden direkt kovardı... buna emin ol Tim Cook!...

Boş beleş işler yani -:)

Tam bir samsung özentisi.. zaten 5cde öyleydi.

ios 5 i geri istiyorum apple

6,6 plus ve 6 mini. TIM COOK TUM ELESTIRILERI SONLANDIRACAK GIBI. ISTEYEN ISTEDIGI BOYUTU ALSIN DIYEREK ESKI IPHONE FANLARINA DA YESIL ISIK YAKMIS OLACAK.

Bence tadını kaçırdılar. Boyutları hiç büyütmeyecektiler. Plus zaten iğrenç oldu. Bir eksik yanıda Apple'nin donanım. Gerçekten vasat!

Ne gerek varili 5s mini olarak düşünülebilir

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir