iPhone 6S'e ilgi yoğun!

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın satış performansıyla ilgili ilk ipuçları, Apple'dan geldi!

iPhone 6S'e ilgi yoğun!

Apple'ın en yeni telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, Apple'ın beklediği ilgiyi görüyor mu? Ön sipariş sayılarını henüz bilmesek de gidişat, telefonların geçen seneki iPhone 6 satışlarını geçebileceğini gösteriyor.

Apple'a göre iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için yapılan ön siparişler, geçen seneki iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'a gelen ön siparişleri "geçme yolunda". Geçen sene ilk hafta yapılan ön siparişler 10 milyona ulaşmış, ilk 24 saatte 4 milyon ön siparişle bir rekor kırılmıştı.

Wall Street Journal'a konuşan Apple yetkilisi Trudy Muller, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'a olan tüketici yanıtının "inanılmaz derecede olumlu" olduğunu ve ön siparişlerin dünya çapında "çok güçlü" olduğunu söyledi. Muller, büyük boyutlu iPhone 6S Plus'a olan ilginin "olağanüstü derecede güçlü" olduğunun da altını çizdi.

Geçen hafta Çarşamba günü tanıtılan yeni iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, seleflerine benzeseler de daha iyi teknik özellikler ve 3D Touch teknolojisiyle geliyorlar. Telefonların alıştığımız gold, space gray ve silver renk seçeneklerinin yanına yeni bir renk seçeneği olan rose gold da eklenmiş bulunuyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

palavra... 6'dan daha çok ilgi gördüğü filan yok...

@GORT bencede palavra

@GORT delilin ne bu kanıya nasıl ulaştın dostum

@15 Eylül 2015 20:32 İLGİNİN DAHA ÇOK OLDUĞUNA DA DELİL YOK BE DOSTUM ADAMLAR AÇIKLAMAMIŞ BİLE.... BEN İ PHONE 6PLUS KULLANAN BİRİ OLARAK AZICIK özellikler için onca para daha bayaymam ..

Büyük hevesle samsung teleefonu bırakıp iphone6 aldım ve hayal kırıklıına uğradım batarya hiç dayanıklı değil hemen bitiyor ... samsungun kullanımı, menüleri iphone'dan daha pratik ve kolay .... iphone 6 larda en önemli sorun batarya ömrü....tüm özellikleri kapatırsam 2 gün dayanabiliyor eğer kapatmazsam 1 günü zor çıkartıyor.. yeni çıkacak iphone6S de batarya kapasitesi düşürülmüş galiba .... bu durumda batarya ömrü dahada kısalacak demektir

GORT abi Apple dami calisiyorsun. Bu kaniya nereden vardin?

GORT'a yüklenmeyin. Bana kalırsa da öyle. Apple "yok satılmıyor" diyecek hali yok ya.

milleti nasıl kandıracaklar alsınlar diye

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir