iPhone 7 için yeni özellikler test ediliyor!

Gelen yeni haberler, Apple'ın iPhone 7 için pek çok yeni özelliği test ettiğini ortaya koyuyor!

  • Onur Seven
iPhone 7 için yeni özellikler test ediliyor!

iPhone 7 lansmanı halen çok uzağımızda olmasına rağmen söylentiler ve sızıntılar, Apple'ın yeni akıllı telefonunu beş farklı prototip ile test ettiği iddialarının yer aldığı yeni bir raporla devam ediyor.

G for Games kaynaklı haberler iPhone 7 için bazı yeni özelliklerin test edildiğini ortaya koyuyor. Gelişmiş çoklu Force Touch teknolojisinin yanı sıra iPhone 6S öncesinden bu yana rivayet edilen çift kamera iPhone 7 ile birlikte gerçeğe dönüşecek gibi görünüyor.

Ayrıca yeni nesil iPhone'un kablosuz şarj, ekran içine gömülü Touch ID parmak izi teknolojisi ve AMOLED ekran gibi daha önce dile getirilmiş tüm özelliklere sahip olacağı söyleniyor.

Özellikler listesinin kulaklıklar ile uyumlu bir USB Type-C konnektör içermesi dikkat çekici. Zira geçtiğimiz günlerde iPhone 7 sahiplerinin kulaklıkları Bluetooth veya Lightning kablo ile bağlamak zorunda kalabileceğiyle ilgili iddialar ortaya atılmıştı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Abi şu Apple firması çok güzel işler başarıyor ama keşke işletim sistemi android kadar işlevsel olabilse...

@03 Aralık 2015 12:23 iOs android den daha gelişmiş bir işletim sistemi. Android sadece üşüncü parti uygulamalar konusunda ki desteği ve dışarıdan müdahalenin daha rahat yapılabilmesi ile ön plana çıkıyor. iOs da ekonomik anlamda sıkıntınız yoksa gayet erişilebilir ve rahat takılabiliyorsunuz.

şu an için 3,5 mm kulaklık girişinin tarih olduğu ve amoled ekran kullanılmayacağı kesin gerisi çok yoruma açık

@03 Aralık 2015 15:29 3.5 mu tarih olacak? Eğer yeterli olmasaydı prof. Ses kayıt şirketleri neden bu teknolojide devam eder miydi?

@03 Aralık 2015 17:24 Apple ürünleri için demek istedi herhalde arkadaş.

Apple Amoled kullanacak ha? Güldürmeyin

@03 Aralık 2015 19:19 Apple sanki kendi ekranını kendi üretiyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play