iPhone 7 ilk kez videoda göründü!

Şimdiye kadar fotoğraflarda gördüğümüz iPhone 7'yi ilk kez videoda, canlı canlı görüyor olabiliriz!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat iPhone 7 ilk kez videoda göründü! Şimdiye kadar fotoğraflarda gördüğümüz iPhone 7'yi ilk kez videoda görüyor olabiliriz!

Şu ana kadar iPhone 7'yle ilgili birçok sızıntıyla karşılaştık; bunlar arasında oldukça net görünen fotoğraflar da vardı. Ancak bu defasında karşımıza bir video var.

Sızan altı saniyelik video pek net değil, ancak telefonun detaylarını ayırt etmek mümkün. TechTastic'in Weibo'da bulduğu ve YouTube'a yüklediği videoda iPhone 6S'e kıyasla daha büyük kamera lensine sahip bir iPhone 7 görünüyor. Anten bandı, daha önceki fotoğraflarda olduğu gibi telefonun üst ve alt kenarlarına taşınırken, 3,5 mm'lik kulaklık girişinin kaldırıldığı anlaşılıyor.

Bunların dışında ince metal tasarım ve bazı iPhone 7 Plus sızıntılarında görünmeyen ses kapama düğmesi yerini koruyor. Videoda hile yapılması zor olduğundan karşımızda gerçek görüntüler olabilir; ancak videonun düşük kalitede olması ve telefonların sadece arka yüzünün gösterilmesi, biraz şüphe uyandırıyor.

Sızıntı ister gerçek olsun ister sahte, şimdiye kadarki tüm sızıntılar ve dedikodular iPhone 7'nin iPhone 6S'te çok büyük değişiklikler yapmayacağını söylüyor. Yeni sızan bir hız testi sonucu bile iPhone 7'nin beklediğimiz kadar güçlü olmayacağını söylüyordu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

2016 model Iphone 6 olmus resmen :)))

Note 7 dedikleri kadar güçlü olursa iphone 7 nin çok fazla şansı yok gibi duruyor..

İphone çizgileri bu kadar sıradan olması üzücü daha postmodern bir işçilik bekliyordum kulaklığın kablosuz olması çoğu firmanın ilgisini çekicektir... ama halen usb C type olmaması büyük ihtimal ile geri dönüşüp çöplüğü oluşturabilicek olmasıdır..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost