iPhone 7 kamerasıyla bir ilk gerçekleştirecek

iPhone 7 için ortaya atılan bu iddia, iPhone tarihinde bir ilki temsil ediyor!

  • Ercan Uğurlu
iPhone 7, kamerasıyla bir ilki gerçekleştirecek

iPhone 7 hakkında söylenti ve sızıntılar gelmeye son hız devam ediyor. Telefona ilişkin yeni bir bilgi de kamerasına özel. Gelen haberlere göre iPhone 7, ailenin ilk OIS kamerasına sahip 4.7 inç ekranlı üyesi olabilir.

Evet, bilindiği üzere OIS özelliği iPhone 6S Plus'ta yer alıyor, fakat iPhone 6S'te mevcut değildi. Bir kesim tarafından halen yeni modellerde de OIS özelliğinin dağıtımının bu şekilde olacağı söylense de, gelen birtakım sızıntılara göre Apple bu defa her iki modelinde de OIS'e yer verecek. Eğer bu gerçekleşirse, iPhone 7 ilk OIS kameraya sahip 4.7 inç ekranlı iPhone olacak.

Bunun yanında bir diğer söylenti ise, Apple'ın bu defa OIS'le değil de çift kamerayla iki model arasında ayrıma gideceği yönünde. Yani, iPhone 7'de çift kamera olmayabilir, bunun yerine iPhone 7 Plus'ta çift kamerayı görebiliriz. Elbette bunu ancak eylül ayında anlayacağız...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Geç bunları iphone 7 şöyle olacak böyle olacak ucuz plastik alimünyum karışımı kamerası yırtık pantalondan fırlamış gibi duruyor. iphone 5s 1250 tl civarında bu cihaza bu parayı neden vereyim? eşdeğeri android cihazlar 300 tl seviyesinde. Apple dönemi bitti üstünde eski teknoloji barındırıyor.

@23 Mayıs 2016 17:47 are you cola

@23 Mayıs 2016 17:47 300 liralık androidin iphone 5sle aynı olacağını gerçekten düşünen var mı yoksa klasik fanboyluk mu bu? 300 liralık android mi var ayrıca.

@23 Mayıs 2016 17:47 802.11 ac? 4.5G? Bluetooth 4.2? 4k? bunlari unutuyorsun

@23 Mayıs 2016 17:47 Senin sanırım paran yok 5S de alamamışsın. Gel sana aramızda para toplayın 6 alalım dünyanın altını üstüne getir.

Çin malı görünümünde hem de yazılımı artık eskisi gibi değil, uygulama desen androidde de var. Arada iki katı fiyat farkediyor kim niye alsın?

Millet ön kameraya OIS koyar Apple arka kameraya yeni OIS Koyuyo. Gerçekten teknolojide öncü firma. Bir arada Samsung'a laf atıyodu 1080p ekranda 4K Video izletiyosun diye. 1080 P Video kaydı neyine yetmiyo diye. Şimdi adamlar daha beterini 720p ekranda 4K Video izletiyo. Bide reklamlara 4K video kaydı yapıyo diye bahsediyolar. 2 Sene önceden geliyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost