iPhone 7 Plus, iPhone Pro olarak gelebilir!

Apple, Eylül'de iPhone 7 Plus yerine, etkileyici özelliklere sahip bir iPhone 7 Pro tanıtabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 7 Plus, iPhone Pro olarak gelebilir!

Dedikodular, Eylül'de iPhone 7'yle birlikte tanıtılması beklenen iPhone 7 Plus'ın karşımıza iPhone 7 Pro olarak çıkabileceğini söylüyor.

İddiaya göre Apple, yeni telefonunu biraz daha inceltecek ve alt tarafına iPad Pro'daki gibi bir Smart Connector ekleyecek. iPhone 7 Pro'ya ait olduğu söylenen bir çizim daha önce internete sızmıştı; şimdiyse dağıtım zincirinden gelen bilgiler, bu bilgilerin gerçek olduğunu "doğruluyorlar". Ortaya çıkan çizimler, telefonun incelik için kulaklık girişini kaldırdığını, telefonun ön yüzünde herhangi bir hoparlörün bulunmadığını gösteriyor.

Yeni sızıntının kaynağı, daha önceki iPhone iddiaları doğru çıkmayan Mac Otakara. Bu yüzden dedikoduya dikkatle yaklaşmakta fayda var. Smart Connector'ün telefonda ne işe yarayacağı bizce bir soru işareti. Apple'ın telefon için akıllı klavye sunma olasılığını düşük görüyoruz. Alt taraftaki yeni giriş, klavye yerine kulaklık için düşünülmüş de olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

pro-plus-max-van-munite diye gider bu

Bence telefonda akıllı klavye olmalı. Smart Keyboard gibi bir şey iPhone için de yapılmalı. O zaman daha hızlı bir şekilde mobil cihazda çalışılabilir. Gereksiz devasa cihazları taşımak zorunda kalmayız...

Sen de yorum yaz