iPhone 7 Plus sızıntısı bu defa şaşırttı!

iPhone 6S Plus'tan pek de farkı olmayacağı konuşulurken, ortaya çıkan bu kare iPhone 7 Plus konusunda bir kez daha kafaları karıştırdı!

  • Cenk Atlı
iPhone 7 Plus sızıntısı bu defa şaşırttı!

Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone modellerinden büyük olanına, yani iPhone 7 Plus'a dair detaylar giderek belirginleşmeye başlıyor. 5.5 inç boyutunda bir ekran ve çift lens kamerayla gelmesi beklenen cihazın, yeniden tasarlanmış anten bölümü dışında iPhone 6S Plus'la benzer bir tasarıma sahip olacağı tahmin ediliyor.

Bu tablo karşısında yeni iPhone'un bizi çok fazla şaşırtmayacağını düşünmeye başlasak da, yeni bir sızıntı beklentilerin ötesine geçen özelliklere işaret ediyor.

MyDrivers tarafından sızdırılan ve iPhone'un ana üreticilerinden Foxconn'daki özel bir toplantı esnasında çekildiği söylenen görüntüde bir sunum slaytının yer aldığı görülüyor. iPhone 7 Plus'ın bazı özelliklerine yer veren slaytta özellikle iki detay son derece dikkat çekici. Bunlardan birisi kablosuz şarj, diğeri de yeni iPhone'un toz ve suya dayanıklı olacağına işaret eden IP68 sertifikası.

Bu iki dikkat çekici özelliğin yanında slaytta ayrıca cihazın 12 MP çift lens kamera ve iOS 10'la geleceği detayları de yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

iOS 10 ile gelirse gerçekten sürpriz olur.

İki kameralı olunca 5000 istrler artık.

@10 Temmuz 2016 02:17 aynen doğru soyluyon

aynı ürünü yıllarca sattı yine satar...

5 yil geriden gelip hala ilgi çekebiliyor, bravo o zaman.

apple çok bozdu en iyi telefonu 4s en iyi işletim sistemi ios6 dı

@10 Temmuz 2016 13:27 sanırım hala aynı telefonu kullanıyorsun.

@10 Temmuz 2016 13:27 çok doğru

Bundan sonra yenilik beklemeyin hayal kırıklığına uğrarsınız

çok büyük yenilik iki tane alasım var

kasa degişmezse satışlar baya düşer...

Adamlar olayı cozmus ısletım sıstemlerı boyle gıderse apple daha cok ekmek yer androık ıos arasındakı ucurum yuzunden dandık ozellıklerdekı ıphone lar sd820 4-6 gb ram lık makınalara kafa tutuyorlar artı guncelleme ve teknık servıs sayesınde 5000 tl de olsa satılıyor

Katlanan telefon bekliyordum ben apple dan.

@11 Temmuz 2016 13:02 çok beklersin. Adamların şu andaki üretimlerine bile "5 yıl geriden geliyorlar" diyen kafasızlar var.

@13 Temmuz 2016 07:33 asıl kafasız sensin yalan mı tarihi eser ürünleri satmıyor mu?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play