iPhone 7 Plus'a batarya ve 256GB dopingi

Apple, iPhone 7 Plus modelinde yüksek kapasiteli batarya ve bir de önemli sürpriz sunabilir!

  • Onur Seven
iPhone 7 Plus'a batarya ve 256GB dopingi

Çinli MyDrivers web sitesi bu yılki iPhone 7 Plus'ın 3,100 mAh batarya ve 256GB dahili depolama seçeneği ile gelebileceğini iddia ediyor. Mevcut iPhone 6S Plus'ın 2,750 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olması, kağıt üzerinde yaklaşık yüzde 12 oranında bir ilerleme olacağını gösteriyor.

Haberin yayıldığı MyDrivers'ın iPhone sızıntıları konusunda pek de iyi bir sicilinin olduğu söylenemez. Bu nedenle iddiaların gerçekliğinden tam olarak emin olamayız ancak depolama alanı ve pil ömrü iyileştirmeleri kullanıcıların en çok üzerinde durdukları konu olduğundan Apple'ın bu özellikleri arttırmak istemesi son derece mantıklı görünüyor.

Bugün Apple Store'ları ziyaret ederek 16GB, 64GB veya 128GB kapasiteli iPhone 6S ya da iPhone 6S Plus modellerini satın alabiliyorsunuz. Eğer söylentiler doğruysa yeni 256GB kapasiteli model kullanıcılara iki kat fazla depolama alanı sunabilecek.

MyDrivers raporları 16GB depolama seviyesinin ne olacağı hakkında net bilgiler vermiyor. Ancak Apple'ın ekran boyutu ve kasa çerçevelerinin ötesinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus arasında net bir ayrım yapmak istemesi mümkün görünüyor.

Daha önceki söylentiler iPhone 7'nin çerçevesiz ve tümüyle metal bir tasarıma sahip olmasının yanında daha ince bir kulaklık jakı içerebileceğini ortaya koyuyordu. Spekülasyonlar sadece sekiz ay uzağımızda olan Eylül ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

hiçbir batarya 3310un bataryasından daha uzun dayanamaz!

@ttbpc Bu aralar çok dolanıyorsun burada. Bu espriler bu siteye çok be kardeş. Harcanma buralarda kendine daha iyi mecralar bul. Hadi koçum abi sözü dinle!

@ttbpc dayanır 2020 deki telefonları gör sen

@04 Ocak 2016 18:40 sevgili ziyaretçi adam sadece batarya konusuna değinmiş diğer teknik yada yazılım, uygulama durumlarından bahsetmemiş 3310'u 4 gün şarj etmeden kullandığımı bilirim normal kullanımda - konuşmalarda. Onun için kişilerin ne yazdığını tam anlamadan küçük görmemelisin. Bu da benim sana ''abi olarak'' tavsiyem.

@05 Ocak 2016 00:30 Belki egoistim, yaradılışım bu belki? Küçük görüyorsam belki buna programlandım! Bilip bilmeden sen beni neden eleştiriyorsun? Yoksa sende eleştirmeye mi programlandın?

@04 Ocak 2016 18:40 (çakma iphone üzerinden gönderildi)

@05 Ocak 2016 07:52 Bilip bilmeden değil kişiyi tanımadan yargılamanın eleştirisini yapıyorum ve buna programlanmak da nedir mantıklı konuş. Akıllı cevap veremiyorsun belki öyleyim belki böyleyim deyip duruyorsun kardeşim. Yazma ve düşünce stilinden yaşın ve dünyaya, insanlara bakış açın az çok anlaşılıyor. Bu ön yargı değil analiz.

5000 lira olur artık

dandiPhone 7 Plus o boyuta az be... 5000TL az 7000TL'ye kadar çıkartırlar... aç gözlü satıcılar ön siparişte rekor fiyat çekecek...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost