iPhone 7 tasarım sorunlarından birini çözecek

iPhone 7, iPhone'un sinir bozucu bir tasarım öğesini ortadan kaldırabilir!

iPhone 7 tasarım sorunlarından birini çözebilir!

iPhone 7'nin Eylül'de tanıtılacağına ve yeni bir tasarımla geleceğine neredeyse kesin gözle bakılıyor. Yeni bir rapor ise telefonun sinir bozucu bir özelliğinin ortadan kalkabileceğini söylüyor.

iPhone 7'nin kamera çıkıntısı, MacRumors'un iddiasına göre tamamen ortadan kalkacak. Böylece iPhone 7'nizi düz bir yüzeye koyduğunuzda sallanmayacak. Kamera çıkıntısıyla birlikte anten görevi gören çizgilerin de kaldırılacağı söyleniyor.

iPhone 7 Plus'ın çift kamerayla gelebileceğine dair dedikodular da var. Bu yüzden iPhone 7 Plus'ın kamera çıkıntısı konusunda bir değişiklik yapıp yapmayacağı bilinmiyor.

Apple'ın önümüzdeki ay 4 inç'lik iPhone 5SE'yi tanıtması beklendiğinden çıkıntısız iPhone 7 için biraz beklememiz gerekecek. Haziran'da ortaya çıkacak olan iOS 10 beta, bize yeni ipuçları verebilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Apple tasarımdan ne anlar ki? iSheep muridler ne derse desin...

Arkasında bulunan alt ve üstteki çizgiler, telefona hoş bir hava katıyor. Kaldıracaklarını zannetmiyorum. Kaldırırlarsa telefon daha çirkin görünecektir.

@04 Şubat 2016 20:08 kıç gösteren don tasarımını beğenen ergenide ilk kez gördüm...

O anten çizgileri ne işe yarar öğrende gel beyinsiz apple tasarımda 1 numara elde tutuş rahatlık öteki teller den çok farklı

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir