iPhone 7 ve iPhone 7 Plus yan yana!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, bu seferki sızıntıda yan yana, hem de oldukça net bir biçimde göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus yan yana!

Düzenli olarak gelen iPhone 7 sızıntılarından sonuncusu, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı (veya iPhone 7 Pro'yu) yan yana gösteriyor.

Weibo'da paylaşılan fotoğraflar telefonları yan yana gösterdiği için aralarındaki boyut farkını rahatça görebiliyoruz. Daha önceki sızıntılarda da olduğu gibi telefonlar, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'tan pek farklı görünmüyor.

İki telefon arasındaki farklar ise daha önce gördüklerimizden farklı değil. iPhone 7'nin kamera lensi biraz daha büyükken iPhone 7 Plus'ın çift lensli kamerasının olduğu gözleniyor. iPhone 7 Pro'da iPad Pro'daki gibi bir Smart Connector de bulunuyor. Anten bantlarının da Apple'ın şu anki telefonlarına göre farklı bir konumda, telefonların üst ve alt kenarlarında bulunduğu fark ediliyor.

Yeni bir şey olmasa da, telefonun alt tarafında kulaklık girişinin bulunmadığını görüyoruz ve bu durum, kulaklık girişinin gerçekten kaldırılmış olabileceğini gösteriyor. Kulaklık girişinin yerinde ikinci bir hoparlör ızgarası bulunuyor. İlginç olansa, önceki sızıntılarda gördüğümüz iPhone 7 Plus'ın bu sızıntıda görünmemesi. Bu yüzden daha önce gördüğümüz Plus modelinin bir prototip olması ve yalnızca iki iPhone 7'nin tanıtılması da muhtemel.

Bu tür fotoğrafların sahteleri kolayca hazırlanabileceğinden, fotoğraflara dikkatle yaklaşmakta fayda var. Eylül'deki tanıtıma çok fazla kalmadığından, yakında gerçek iPhone 7'lerin nasıl olacağını göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Tasarım faciası samsung a hiç şansı yok. Samsung bu açıklığı değerlendirmeli. Birde htc ve lg çakması olmuş.

evet Arkadaşlar telefon çok değişmiş elmaiken armut olmuş şimdiden herkes parasını toplamaya başlasın 4 bin 5 bin tl fazla değil arkadaşlar asgari maaşla beş ayda ödersiniz biraz aç kalacaksınız ama iphone 7 niz olacak ama dur bir saniye 5 ay sonra iphone 7s çıkacak tüh tamda iphone 7 nin taksitleri bitmişti neyse 6 bin tl ye 7s alayım bunuda 8 ayda taksitle öderim biraz daha aç kalacaz ama iphone 7s imiz olacak :D

@28 Temmuz 2016 10:57 ya arkadaşım sanane! Kazandığım parayı harcarken sana danışacak değilim. Sen git androidin IOS'un yaptığı her şeyi yapabildiğini düşün ve mutlu ol ;)

Artık Phone7 6 bin tl olur her halde... :)

Sen de yorum yaz