iPhone 8'den ilk sızıntılar gelmeye başladı!

iPhone 8'den ilk sızıntılar gelmeye başladı. Kaynaklara göre, iPhone 8 "çok farklı" olacak!

  • Ercan Uğurlu
iPhone 8'den ilk sızıntılar gelmeye başladı!

Teknoloji dünyasının vefası yok. Hızla ilerliyor ve geriye bakmıyor. iPhone 7 henüz yeni tanıtılmasına karşın, hemen akabinde iPhone 8 hakkında sızıntılar gelmeye başladı bile. Bir Apple donanım mühendisi tarafından geçildiği iddiasıyla gelen sızıntılara göre Apple, iPhone 8'de önemli değişiklikler yapacak.

Business Insider'ın haberine göre, sızıntıyı gerçekleştiren çalışanın kimliği gizli. Bu "gizli" çalışanın söylediğine göre iPhone 8, son iki iPhone modelinden çok farklı olacak. Ancak Apple'ın iPhone tablosuna baktığımızda, iPhone 7'den sonra sıranın iPhone 7s'te olduğu biliniyor. Bununla beraber bu gizli haber sızdıran çalışanın iPhone 7s'e işarette mi bulunduğu, yoksa Apple'ın direkt olarak iPhone 8'e geçiş yapacağının ipucunu mu verdiği ise henüz bilinmiyor.

Haber sızdıran çalışan, iPhone 8'in kamerası ise ayrıca değinmiş. Söylediğine göre iPhone 8'in kamerası, iPhone 6s ve iPhone 7'ye göre yeni özellikler kazanacak. Elbette bunu tahmin etmek zor değil. Apple'ın iPhone telefonlarının 10'uncu yıldönümüne özel bir ürün çıkartmak istemesi gayet tahmin edilebilir bir şey. Ancak muhtemelen bu tip "içeriden" sızıntılarla ne olduğunu çok daha öncesinden öğreneceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

yaa hadi bolum yaa..

Bence iphone 7s ve iphone 8'i aynı anda tanıtacaklar ama 7s ucuz bir fiyata satılarak 5se nin yerini alıcak.

geldi geliyor gelecek çok yakında sinemalarda

İPhone 8'de arka taraf cam olacak. Home tuşu kalkacak sanal tuşlar gelecek. Güç tuşu LG gibi arka tarafa (Elma logosu) yerleştirilecek. Ayrıca şarj, veri aktarımı ve müzik tamamen kablosuz olarak yapılacak. SIM kart olmayacak SIM telefona dahili gömülü olarak gelecek. Telefon sivri köşeli ve ince bir telefon olacak. Son olarak İPhone 8'de iris tarayıcı da olacak. Arkadaşlar lütfen bu bilgiyi yayın. Kuzenim Amerika'da yaşıyor. Apple içerisinde çalışan bir arkadaşı varmış. Lütfen. Kaynak sağlam..

@29 Eylül 2016 19:30 ciddi olamazsın

@29 Eylül 2016 19:30 yalancısın biliyorsun

@29 Eylül 2016 23:26 Hemen yaymaya başlayın bu bilgiyi(!)

@29 Eylül 2016 19:30 yav he he

iphone 7s de çıksın onu da millete itelesinler ondan sonra devrim niteliğinde telefon olacak psikolojisiyle iphone 8 yenilikçi diyecekler.

10.yıl telefonunu bekleyin

Apple ın bir şey yapmasına gerek yokki ne yapacaklar Samsung zaten gereğini yapıyor. iphone 4s ten sonra yeni çıkardığı hiç bir iphone modelini beğenmedim hepsi ucuz kalitesiz alüminyumdan yapılma devir samsung devri bence beklemenize hiç gerek yok. dışarıya fırlamış o kamera neyin nesi öyle. Allah ım Allah ım. böyle bir şeyi satmayı nasıl düşünebildiler hala aklım almıyor.

@01 Ekim 2016 20:50 apple bir şey yapmıyo diyosunda en çok satan marka ve dünya devi sen şimdi ıphone kullananlara teknolojidende anlamıyolar dersin. Apple'ın kalite diğer markalarla pek karşılaştırılamaz

@01 Ekim 2016 20:50 o hoşuna gitmeyen kamera teknolojisini yalnızca htc ve sony yakalayabildi bugüne kadar onlarda müşterilerine hizmette yetersiz kaldıkları için bir türlü apple ı yakalayamadı. Müşterisine en çok önem veren, kaliteyi ayağına getiren firma istersen en dandik telefonu satsın gene satar gene satar. Samsung telefonun arıza yapsın, bakalım kaç günde telefonunu geri alacaksın. Apple da aynı gün içinde çözüm sunuluyor iken :)

@01 Ekim 2016 20:50 haha saçma birşey yazmışsın Samsung plastik çöp daha yeni düzeltti kendini ve kameraları hala çıkıntılı çıkıntı olmayan ise Sony htcdir

Iphone 8 tuvalette sifonu da çekecekmiş ayrıca 8s modeli de banyoda kese atma özelliği olacakmış Amerika'da ki apple da çalışan çaycı arkadaşım söyledi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play