iPhone 8'in CAD Tabanlı Çizimi Paylaşıldı!

iPhone 8'in nasıl bir tasarıma sahip olacağı, paylaşılan bu gerçekçi videoda tam karşımızda duruyor olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat iPhone 8'in CAD Tabanlı Çizimi Paylaşıldı! iPhone 8'in nasıl bir tasarıma sahip olacağı, paylaşılan bu gerçekçi videoda tam karşımızda duruyor olabilir!

iPhone'un onuncu yılına özel iPhone 8'in önemli yeniliklerle ve değişiklerle gelmesini bekliyoruz. Peki telefon nasıl görünecek? Twitter'daki OnLeaks hesabıyla tanınan Fransız sızıntıcı Steve Hemmerstoffer, iPhone'un bilgisayar ortamında tasarlanmış bir videosunu paylaştı.

Hemmerstoffer iPhone 7 tanıtılmadan aylar önce bir iPhone 7 kılıfının fotoğrafını paylaşmıştı. Bu yüzden güvenilir kaynaklar arasında olduğu söylenebilir. Ancak Hemmerstoffer, Apple'ın şu an birkaç prototip üzerinde çalıştığını ve videoda gördüğümüz çizimin en son iPhone 8 ile aynı olmayabileceğini söylüyor.

Videoda görünen telefon, iPhone 8 hakkında şimdiye kadar duyduklarımızı doğruluyor. Ekran, ön yüzün neredeyse tamamını kaplarken, arka kameraların dikey olarak sıralandığını görüyoruz. Önde ise biri derinlik algılayıcılı iki kameraya rastlayabiliriz. Prototipin ön ve arkada biraz kavisli bir cam kullandığı da fark ediliyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play