iPhone 8'in Fiyatı, "Yok Artık" Dedirtecek!

Oldukça güvenilir bir kaynaktan gelen açıklamalara bakılırsa, iPhone 8 sanılandan da pahalı olacak!

iPhone 8'in Fiyatı, "Yok Artık" Dedirtecek!

Apple'ın sıradaki iPhone'u, her sene olduğu gibi son birkaç aydır birçok söylentinin konusu oldu. İddialara göre ön kısım yerine arka kısmında TouchID sensörü olacaktı, yüz tanıma teknolojisi kullanacaktı ve hatta Samsung tarafından üretilen gösterişli bir OLED ekrana sahip olacaktı. Bu söylentiler artık neredeyse doğrulanmış gibi. 

iPhone 8'in öncekilerden daha pahalı olacağı da daha önce iddia edilmişti. 1.000 dolardan fazla olacağını söyleyen de oldu. Ve görünüşe bakılırsa bu söylentiler pek de isabetsiz çıkmayacak.

FIH Mobile'da (bir Foxconn kuruluşu) Yetkili Müdür Dr. Luo Zhongsheng, Çin sosyal medya sitesi Weibo'daki bir gönderisinde iPhone 8'in "ucuz olmayacağını" doğruladı. Luo'nun dediğine göre, bunun sorumlusu pahalı ekran. Ekranın üst kısmı, düzensiz bir şekilde kesiliyor ve bu üretimi çok zor hale getiriyor. Luo, şaşırtıcı olmayan bir biçimde, kısa sürede gönderisini sildi.

H. Hüseyin Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Ey gidi akilsiz ayfoncular sürüsü! Var mi icinizde adamakıllı birisi? 3 liralık ayfona servet dökersiniz. Hangi yüzle övünür gezersiniz? Aklınızı başınıza toplayin. Bir telefon 10 yıl da kullanılır, anlayın.

cmylmz"evini satar alırlar "

zaten 4 gözle bekliyoruz diger modellerini cok ucuzdu insanlar bedava dagıtıyor eşantiyon ürün diye bu biraz pahalı olabilir dogrudur :D

Be alaka dostum o zaman ferrari de satılmasın. Bugatti de satılmasın. Herkes bmw alsın audi alsn. Her malın bir karşılığı var.

bu çıkınca diğer iphone'lar ucuzlar umarım :)

1 dedi verdiler 2 dedi verdiler 3 dedi verdiler baktı ki ne desek ses çıkmıyor köklüce eğilsin de rahat olsun dedi, alırlar merak etmeyin...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir