iPhone'a inanılmaz sosis dopingi!

iPhone'a sosis dopingi de nasıl oluyor? İşte çılgın Güney Koreliler'den pratik bir çözüm...

  • Burak Dilli
iPhone'u sosisle kullanıyorlar
Hem kullanışlı hem de lezzetli

HTC ve Apple telefonlarında kullanmak için üretecekleri bir kalem için patent almaya uğraşadursun Güney Koreli kullanıcılar soruna çözümü bulmuş bile.

Soğuk havalarda iPhone kullanmak için eldiveninizi çıkarmak istemiyorsanız, hem çok teknolojik olmayan hem de lezzetli bu çözümü deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken markete ya da bakkala gidip bir sosis almak.

İlginç bir şekilde sosisler, özellikle Güney Kore'deki CJ Corporation adındaki firmanın sosisleri iPhone ile elektrostatik uyum sağlıyor ve kullanımı kolaylaştırıyor. Keşif sayesinde Güney Kore'deki sosis satışlarında da resmen patlama yaşanıyor.

Siz de eldiveninizi çıkarmak istemiyor, elim sıcak kalsın diyorsanız yanınızda bir sosis taşıyabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

muhahahahaaa...!!!

bizim Türkiye'de de dana dili kullanılıyor, marketten aldığınız dana dilini ekrana yalama şeklinde sürttürerek çok pratik kullanıma sahip olabilirsiniz...???

bizim marketlerdeki ekonomik hindi sosisleriylede oluyor bu iş...
yanlız sosis bozulmaya başlayınca ne yapacağız...???

muhahahahaaaaaa...!!!

aslında sucukla da yapılabilir, ama eve geldiğinizde sucuklu yumurta yapacağınıza şaşırıp sucuklu iphone yapabilirsiniz...

saygılar...!!!

şu seviyesizce yorumlarını her yere yapmasan olmuyor. Şurada değişik, eğlenceli bir haber var ama keyif alarak okuyacağımıza senin saçmalıklarını okuyarak seviyesizliğine sinir oluyoruz.

chip online servisine bir rica da bulunmak istiyorum, istediğimiz üyelerin mesajlarını engelleyebileceğimiz bir sistem

chip online'daki şakşakçılardan bıkanlara saygılarımla

mertcan arkadaşım önemli değil edipciftci arkadaşımız sayesinde yorumlarını okuyarak yerlerde at gibi kişneyerek geberme alışkanlığı edindim.

muhahahaha:D:D:D:D

sosisi yememeye çalışın :D

iphone incelemesi:

kutu içeriği:
*şarj cihazı
*usb kablo
*kulaklık
*kullanma kılavuzu
*8 adet sosis

Ya bazi arkadaslarin kusursuz mukemmel ötesi aygiti IPhone sosisle coklu dokuna dursun Nokia'nin özellile bastirmatik kullanmasinin nedenini anlamistir. En cok dokunmatik telefonu kuzey ulkelerinde satinca onlarin -20 -30 derece olan sicakliklarinda kullanabilecegi telefonlar yapiyor.

bir buluş için çerçevenin dışından bakmak lazım derler ya, neden olmasıd değil mi? İlk patates cipsi nasış yapılmıştır biliyor musunuz? Mucit bir sonbahar çıtır çıtır kırılan kuru yaprakların hafif nemlendiğinde hiç kırılmadan biriktirilebildiğini görmüş. işte başka bir sosis hikayesi :)

Merak ettiğim edipçiftçi yorumlarına yapılan yorumları okumuyor mu? Ben buna şaşırıyorum doğrusu. Zira bu kadar tepki alıp hala aynı itici yorumları yapmaya devam etmesi bana sadece kişiliği ile ilgili sağlam ipuçları veriyor...

Yakinda Apple cikartir. iSosis yada iGorali diye bizim elma hastasi milletde verir iSosise 200$ falan rahatlarlar.

Edip Çiftçi hakkında;

Ya arkadaşlar; Edip Çiftçi bence de saçmasapan konuşuyor, AMA !!! Herkes aynı şekilde düşünüp, aynı şekilde davranıp, aynı şeyleri söyleyemez ki? Adam ne küfür ediyor, ne sapıklık yapıyor ne başka birşey, bizce saçmalıyor ama binlerce kişinin de yazdıklarına kahkahalarla güldüğüne eminim.
HOŞGÖRÜ, böyle durumlarda lazım. SOSYAL İNSAN, yani bir arada yaşayabilen insan = Başkasına zararı olmadığı sürece kendisinden farklı olanlara da katlanabilen insandır.
Edip Çiftçiyi sevmeyen, notunu gördüğünde okumasın,
ben okumaya çalışsam da sonuna kadar dayanamıyorum zaten, direkt geçiyorum, ama onun hakkındaki uzun uzadıya yorumlar da yorucu oluyor.. :)

O da lazım, sen de lazımsın, ben de lazımım

Yakinda Apple cikartir. iSosis yada iGorali diye bizim elma hastasi milletde verir iSosise 200$ falan rahatlarlar.
------------------------------------------------------------------------
ortada bir ihtiyaç varsa, n86 ya 900 tl vereceğime, 3gs e 1200 ytl vermek akıllıca olacaktır, zaten ihtiyaç yoksa 300tl deseler size yine çok gelecektir.

bana yazanlara
epiri dünyası dar olanlar acaba kimler...???
bana yorum yazacağınıza konuya uygun espiri yapında bizimde odunluğumuz gitsin...!!! (tabii ben odunum sizde heralde 200 yıllık sekoya ağacı...:D)...!!!)

yaw benim yazdığımı Recep ivedik yorumlasa ve yapsa idi deliler gibi gülmekten pantolon ıslatırdınız...!!!

ama hayal gücü zayıf olanlara diyebileceğim hiç bir şey yok...!!!
ancak maymunlar sinirlendiklerinde dişlerini gösterir ve bağırırlar, ama bazı insanlar maymunarın güldüklerini zannederler, ama ben onların gülmediklerini biliyorum, aynı bana önceki yorumum için yazanların gülmedikleri gibi...

yorumlarımı isteyen okur isteyen okumaz, ben kimseye sataşıp yorumlarını eleştirmiyorum, eleştirenleri de umursamıyorum, umursamakla vakit kaybedeceğime 200 yıllık sekoya ağacı (has odun) olmamaya gayret ederek kendimi geliştirmeye çalışıyorum...!!!

saygılarımla...!!!

bizim millet Apple hastası mı?
bütün avrupa ve amerikada en az Apple satılan ülkeyiz.

iphone bir telefon harikasıdır, kullanmayan bilmez

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

İlginizi çekebilir