iPhone'a müthiş şarj cihazı

Özellikle iPhone için geliştirilen bu şarj cihazı, bildiğiniz şarj cihazlarına hiç benzemiyor!

  • Berk Toparlak
iPhone'a müthiş şarj cihazı

Eğer sadık bir iPhone kullanıcısıysanız, o zaman yanınızda şarj aleti ve kablosunu taşımaya alışmışsınız demektir. Apple sizi bu zahmetten kurtamak için şarj cihazlarını küçülttü ve fiş kısmını cihazın içerisine katlanır hale getirdi. Ama JuiceBuddy isimli bu şarj cihazı çok daha iyisini yapabiliyor. Kablosuz ve eskisine nazaran oldukça küçük olan bu cihaz tamamen kullanıcı dostu.

iPhone'un şarj cihazı gibi JuiceBuddy de doğrudan prize takılmak üzere katlanır sivri uçlara sahip. Cihazın üzerinde ise fişe takılan uçları saklamak için dizayn edilmiş bir başlık da mevcut. Bu dizaynıyla cihaz yalnızca duvar prizleri için ideal gibi görünse de iOS cihazınız JuiceBuddy'nin üzerine pratik bir şekilde takılıp kolayca şarj edilebiliyor. Anahtarlık şeklindeki kısmını çıkardağınız vakit bir adet USB 2 çıkışı beliriyor ve bu özellik, başka cihazları da şarj edebileceğiniz anlamına geliyor. 

25 dolarlık fiyatıyla her cebe hitap eden JuiceBuddy siyah, beyaz, kırmızı ve gümüş olmak üzere dört adet renk seçeneğiyle sunuluyor. Pratik ve avantajlı kullanımıyla göz dolduran cihaz sayesinde diğer teferruat gerektiren şarj takımlarından kurtulabilirsiniz. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ya nerden bulabiliriz bunu turkiyeye geldimi ki?

@02 Tem 2012 19:12 JuiceBuddy olarak arattır google ile, ama bulman biraz zor olabilir :D amazon gibi geniş bi site yok türkiyede.

harikulade....

Sevgili chip yazarı kardeşim bu ürün Apple ürünü değil. Apple tarafından da geliştirilmedi. Bunun için gibi onlarca ürün var piyasada.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play