iPhone'a taşınan son oyun ses getirecek...

iPhone giderek oyun konsoluna dönüşüyor: Dokunmatik cebe aktarılan son oyun ses getirecek...

  • Halil Mollaoğlu
Metal Gear Solid iPhone'a taşınıyor
Metal Gear Solid Touch: iPhone'da aksiyon.

Popüler aksiyon oyunu Metal Gear Solid'in dokunmatik bir sürümü Apple-iPhone'a geliyor. İşin enteresan tarafı ise hedef alma ve ateş etme eylemlerinin dokunmatik ekran üzerinden parmaklarla gerçekleştiriliyor olması.

"Metal Gear Solid Touch"ın konusu Playstation oyunu "Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots"ın konusunu baz alıyor. Touch-sürümü iki farklı bölüm olarak yayımlanacak: "Advanced Release Edition" kontrolü oyuncuya bırakıyor ve bünyesinde ilk bölümleri barındırıyor. İkinci bölüm ise daha sonra oyuncu tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek.

Yayımlanma tarihi belirsiz
Metal Gear Solid Touch'ın tam olarak ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı henüz belli değil. Oyunun geliştiricisi Konami kendi hazırladığı Metal Gear Solid Flash-sitesinde oyun hakkındaki tüm yenilikleri bildiriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

iphone tikilerin elinde

o telefona verilen parayla zaten çok iyi oyun bilgisayarı alınabiliyor 3.2 inç ekran nasıl oyun konsolu olabilir multi dokunmatik olması çok avantajlı ve cep oyunları için büyük rahatlık sağlayabilir fakat n serisi bir telefonla tv çıkışı ile tv ye bağlanıp ngage platformunda oyun oynamak daha üyük zevk olacaktır eğer cep telefonları oyun konsollarının yerini alabilirse bunu sadece nserisi yapabilir son çıkan n97 modeli de bu iş için gayet başarılı olacaktır.

iPhone oyunlarda tek geçilir. o bir işletim sistemi. her türlü oyun yazılabiliyor. N serisini oyunlarda daha avantajlı görenler özellikle iPhonun TV ye bağlanabilirliğini bilindiği halde çok tuhaf. allah rızası için şu iPhone u karşılaştırırken başka telefonlarla lütfen mantık ve zihinsel yöntemlerle karşılaştırın. aksi halde yorum kirliliği oluyor.

bırakın iPhone ile başka nokia dandik telleri karşılaştırmayı. 5800 satışı durduruldu haberniz varmı bilmem dokunmatiğinden dolayı. böyle saçma sapan taklit teleofnlarla asılları karşılaştıranlara da taklit insan diyecem ama cidden bu saygısızlık olacak. iPhone'um yok sattım ama onun gibi tel de göremedim henüz!!! bunun tartışması yok. bu bir kuru bilgidir ve gerçektir.

ngage platformu zaten batti, Iphone'da Nokia nin 10000 kati filan daha cok oyun secenegi var ve satiliyor.

turkcell den anlaşmalı aldım telefonumu. 500 dakıka konuşma 500 SMS hafta sonu sınırsız konuşma sınırsız internet paketiyle. Telefona 200 TL verdim. 200 TL ye oyun konsolu varsa söyle alayım.
Tikilerin elinde diyen arkadaş: Yazdığın mesajın konuyla alakası ne? Sadece senin kıskançlığını çekememezliğini gösteriyor başka bi anlam ifade etmiyor.
İlaveten N serisi NGAGE filan tarihe karıştı. App Store da 15000 uygulama var ve 30.000.000 kez download edilmiş. Oyun konsolu olsa olsa NGAGE diyen arkadaş, IPhone oyun konsolu çoktan oldu bile. Kaçtı o tren

Sen de yorum yaz