iPhone'cuları ikiye bölen ilginç aksesuar...

30 dolarlık bu iPhone aksesuarı kimilerine göre müthiş, kimilerine göre çok saçma. Peki ya sizce?

  • Yaşar Tuna Zorlu
iTwinge: Kimilerine göre en gereksiz aksesuar
iTwinge: iPhone'unda gerçek bir klavye kullanmak isteyenlere!

iPhone'unuzdan mesaj atacaksınız veya e-posta yollayacaksınız; fakat sanal klavyeyi hiç mi hiç sevmiyorsunuz. Peki, ne olacak; kullanmayacak mısınız iPhone'u?

İşte bu noktada iTwinge imdada yetişiyor. 30 dolara sahip olabileceğiniz bu aksesuarın iç kısmına iPhone'u yerleştirdikten sonra rahatça mesaj yazabilirsiniz.

Fakat iPhone gibi dokunmatik ekran konusunda ileri düzey bir cihazda böyle bir aksesuara ne gerek var diyenler de çoğunlukta; ama iTwinge yapılan testler neticesinde %30-%40 arasında daha hızlı yazmanızı ve %70-%80 daha az hata yapmanızı sağlıyor.

Kimilerine göre kullanışsız, verilen paraya değmeyecek bir ürün; ama öbür yandan tamamen kullanımı hızlandırmak için üretilmiş bir aksesuar olduğu görüşleri belirtilmekte. Karar sizin. iPhone'unuza 30 dolarlık bu aksesuarı alır mıydınız?

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

bide bunu taşıyacaklar kullananlar... bence saçma

çok gereksiz

bencede saçma yani enfazla 10 sn daha erken yazıcak diye yanında taşımasına gerek yok

Fikir güzel, Telefon güzel ama yemezler.

beğenmeyen alamsın, teklif var ısrar yok

Gayet güzel ve kullanışlı bir ürün nereden temin edilebilir araştırmak lazım artık iphone alıp rahatça kullanabilirim. :D

Normalde güzel bişi sonuçta tuşa bastığını hissedekceksin ve emin olacaksın. Sadece 30$ biraz pahalı

işe yarar bi şey ama ben kullanmam çünkü bi ürün için ayrıca bi aparat taşımaktan oldum olası nefret ederim.

hahahahha süper olmuş ya..

bulunsun :D güzel bir alet fakat kendimi normal olarak alıştırmak daha kolay olurdu sanki :) ayrıca henüz iphone um yok :(

Bunu kullanmak isteyen bir BBerry alır daha mantıklı.Böyle kulağını ters elinle tutmak olmuyor mu...

iPhone'u olan dokunmatik ekrandan da hızlıca yazar alışınca. Gereksiz bence.

olabilir belki :D

yani bence çok gereksiz düşünsenize hem böyle bir aleti yanınızda taşımak zorunda kalcaksınız hem iphone un tasarımını bozcaksınız etraftakilere beceriksiz gibi gözükçeksiniz. yani iphone u 4-5 gün kullanan tabi iyi yazamaz klavye ile 1-2 hafta geçicek bide biraz kurcalamanız lazım öle 2 eline alıp bakınca kötü derseniz... bu aletin yaptığı görevde iphone un ekranındaki tuşlara basmak... ama gereksizliği sayesinde iyi reklam yaptı =)

ya ne gerek varki alın bi p1i hem klavye hem dokunmatik ne istiyorsanız yapın gayette estetik iphonede olupta p1 de olmayan ne var fazlası var ıstedigim herseyı yapıyorum yasasın symbian ozgurlugu

Sen de yorum yaz