iPhone'da Android 2.2 devri!

Android 2.2'yi iPhone'a yüklemek artık çok kolay. Hatta bu iş için bilgisayar bile gerekmiyor!

  • Gökay Özbudak
Froyo artık iPhone'a girdi!
PC kullanmanıza da gerek yok...

iPhone'lara Android işletim sisteminin yolu artık daha da kolaylaşıyor. Yeni Bootlace 2.1 uygulaması bir bilgisayar gerektirmeden Android işletim sistemini iPhone'unuza kurmanızı sağlıyor. Tabii ki daha öncesinde iPhone'un kırılmış olması gerekiyor.

Şimdilik yalnızca iPhone 2G ve 3G'de işe yarayan uygulamanın akıllı telefonunuza yüklediği Android sürümü ise 2.2 Froyo. Yani bazı Android telefonlar halen 2.2 sürümüne geçememişken, Bootlace 2.1 iPhone kullanıcılarına bu olanağı sunuyor.

Uygulamayı hazırlayanlar Android 2.3'ün çıkmasına günler kala çıkardığı bu uygulamanın ileriki sürümünde, iPhone 4'e de Android 2.3'ü bu kadar kolay bir şekilde sokmayı başarabilecekler mi, bekleyip göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

bunun yerine git orta yollu android cihaz al,iPhone'a niye android yükler ki insan.

sounda iphone kullananlarda doğru yolu buldu android ile..

Gerek duymuyorum, iostan iyisi yok.

Iphone'a android yuklemek, Mac'e Windows yuklemekten bile daha sacma.
Ferrari'nin motorunu sokup sahin motoru takmak gibi bisi.

iostan sıkılan varsa dener görür bu kadar basit :)

ben yaptım bunu 3G ye. gallery ye giriyim dedim. tel kitlendi kaldı. mecbur içini açıp batarya bağlantısını sökmek zorunda kaldım hemde tel açıkken

vay be ne komiksiniz, ferrariye şahin motoru takmak diyen bile olmuş, bari ferrariye lamborgini motoru taksak deseniz neyse, iki yazılımda gayet iyi, fark şu, ios ta yaptığınız herşeyi android de yapar, ama tersi neyazıkki olamaz, fark bu, keşke adam gibi çalışsada ip4 e android yüklesek, ama ne yazıkki olmuyor, ip4 ios a mahkum bir SAR canavarı o kadar.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play