iPhone'da kalıpları "Mind Mould" ile yıkın!

Bulmaca tarzını en iyi yansıtan oyunlardan biri olan "Mind Mould", sizi de etkisi altına alacak!

iPhone'da kalıpları "Mind Mould" ile yıkın!

Yerli bir oyun olan Mind Mould 29.08.2013 tarihinde elektronik raflardaki yerini aldı.

Türk ve Hollanda ortak yapımı olan "Mind Mould" oyununun tasarımcıları, Levon Sebuhyan ve Arman Kayhan, bulmaca tarzındaki oyun ile iPhone ve iPad kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı. "Mind Mould", Türkiye'de henüz gelişmekte olan oyun yapım sektörünün ilk örneklerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bulmaca tarzını en iyi yansıtan oyunlardan biri olan "Mind Mould", orjinal kombinasyonu, eğlenceli sürprizleri ve görsel kalitesi ile şimdiden bağımlılık yapan, indirenlerin uzun süre elinden bırakamayacağı bir oyun haline geldi.

"Mind Mould"da hem Tetris'in akıcı oyun tasarımını ve bulmaca çözümündeki varyasyon özgürlüğü, hem de klasik jigsaw bulmacalarındaki eşsiz şekil oluşturma heyecanı bir araya geliyor. "Mind Mould"un yapımcılarına göre oyunun öne çıkan asıl özelliklerinin başında yenilikçi ve orijinal olması, birbirinden güzel 60 tane bölüm içermesi, oyunun tamamen HD olan etkileyici grafikleri ile orijinal müzik ve ses efektleri geliyor.

Bu müthiş oyun App Store'dan iPhone, iPad ve iPod'a indirilip oynanabiliyor. Oyun hakkında daha detaylı bilgi için www.mindmould.com veya www.facebook.com/mindmouldgame sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Türk ve Hollanda ortak yapımı deniyor fakat oyunun resmi sitesinde ne Türkçe nede Hollandaca hiç bir açıklama yok. Nasıl bir saçmalıktır bu anlamadım.

@29 Ağu 2013 09:29 büyüyünce anlarsın...

ee kaliteli oyun tabi ki kaliteli platformda yer alır. tebrikler ve teşekkürler sevgili Apple....

yaklaşık 4 saat kadar başından kalkamadım helal olsun adamlara. inat edip yapmışlar valla mis gibi oyun temple run angry birds vs. klonlarından fenalık gelmişti bu oyunun benzeri hiçbiryerde yok

Hem yolda hem evde bıkmadan oynanacak orijinal bir oyun olduğunun farkına vardım.

yabancı oyunlara takır takır paraları saydırıyorsunuz bu girişimede 1tl'niz gitsin çokmu destek verin gelişsin!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play