iPhone'daki YouTube da güncellendi!

Google'ın Android'de güncellediği bu çok popüler uygulama, iOS'ta da baştan aşağı yenilendi!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone ve iPad'deki YouTube da güncellendi!

YouTube'un Android uygulaması için gelen önemli güncellemenin ardından, Apple iOS cihazlarındaki YouTube da güncellenmeye başlandı. Türkiye'deki Android ceplerde resmi olarak dağıtılmaya başlanan güncelleme, videoları pencerede oynatabilme, yenilenen arayüz gibi yenilikler sunuyordu.

iPhone ve iPad'deki YouTube uygulamasına gelen güncelleme sayesinde artık izlediğiniz videoya kilitlenip kalmak zorunda değilsiniz. Aynı Android'deki güncellemede olduğu gibi videoyu küçültüp YouTube içerisinde dolaşmaya devam etmeniz, bu sırada başka videolar aratmanız ve daha da fazlasını yapmanız artık mümkün.

Android ve iOS'taki YouTube uygulamaları arasında fark var mı?

Google'a göre iki uygulama arasında fark yok. Şirketin yaptığı açıklamaya göre farklılıklar, "küçük platform tasarım farklılıklarından" ibaret ve aynı yenilikleri ve tasarımı sunuyor.

App Store bağlantısı: iOS için YouTube

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

windows phone napsın google önüne engel koyup duruyor belki geliştiricilere windows phonea uygulama yazmaması için para bile veriyodur kim bilir

Google engellese bile Google'ın internetteki yeri belli Microsoft'un belli. Ayrıca Microsoft Bill Gates demek Bill Gates'te para ve güç demek. İstediği kadar engel koysunlar.

@21 Ağu 2013 20:10 bill gates in oğlumusun.

Arayüzü beğenmedim. iOS 7 ye uygun yapma niyetindelermiş ama iOS 7 arayüzünü sevmiyoruz ki bunu beğenelim. Ayrıca hala arkaplanda video oynatma seçeneği yok. ProTuber'da bunların hepsi var.

Yeni arayüz güzel olmuş, android e gelen yeni özelliklerin ios taki youtube uygulamasına da yansıtılması google ın ios müşterilerine a verdiği önemi gösteriyor. Tek beğenmediğim ios taki uygulamanın simgesi biraz elden geçirilebilir.

aslınd arka planda bideo oynatma seçeneği var da sen becerememişsindir...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play