iPhone'dan sonra iPad'in de altın rengi!

Eğer bu fotoğraf sahte değilse, yeni iPad mini de iPhone 5S'in açtığı yolda ilerleyecek...

iPhone'dan sonra iPad'in de altın rengi!

Mobil cihazlardaki "gold" furyası genişleyerek devam ediyor. Altın rengi mobil cihaz sahibi olmaya merak salan kullanıcılar için şimi de iPad mini hazırlanıyor. 

iPhone 5S ile başlayan bu altın rengi tutkusunun başka telefon üreticilerine bulaşması gibi, iPad'lere bulaşması da kaçınılmazdı. Mağazalarda yok satan altın rengi iPhone 5S ile altın madeni bulduğunu fark eden Apple, tüm cihazlarını altın rengine boyamaya karar vermiş gibi görünüyor.

Çin'de bir web sitesi, eğer sıradan bir iPad mini'yi altın rengine Photoshop ile boyamadıysa, altın rengi bir iPad mini'nin fotoğrafını çektiğini, Apple'ın yeni iPad mini'leri yakında duyuracağını iddia ediyor. Fotoğraflarda Apple'ın altın rengi iPad mini'de parmak izi okuyucusu da kullandığı görünüyor.iPhone 5S'in yok satmasından sonra bu gelişmenin yaşanması zaten bekleniyordu.

Dolayısıyla Çin'li site haberi uydurmuş bile olsa Apple'ın yakında elinde ne var yoksa her şeyi altın rengine boyadığını görmek kimseyi şaşırtmayacak. 

 

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Amerikaya çalışmaya devam edin.Bir sıkıntı olduğu zamanda her şey Amerikanın başından çıkıyor diye milliyetçilik taslarsiniz.Alanlara bu sözlerim.

@01 Eki 2013 00:12 yok, amerika değil illimunati diyeceğim. Amerika lara da gitmeye gerek yok, çoğu ülkeyi onlar yönetiyor zaten. Gururun kabarır mı bilmem, amerika yla beraber Türkiye de seçildi; iki bölgeden yönetilecek dünya. Böylece artık yerli malı tablet alırsın, hem de iyi özellikleri olur

@01 Eki 2013 00:12 Amerika'ya çalışmayalım. Gidelim nereye çalışalım General Mobile mi alalım? Bana kaliteli teknolojik ürün yapan sadece BİR tane yerli malı marka söyle.

@01 Eki 2013 01:10 zekasız.....

@01 Eki 2013 09:30 casper var zannediyorduk ama meğer o da çinde zaten satılan bi telefona ismini yazıp burada bize "yerli" diye satıyormuş. apple amerika adına telefon satmıyor ki kendi ŞİRKETİNİN ürünlerini satıyor sen hiç appleın üzerinde amerikan bayrağı gördün mü? o zaman almanlara çalışmayalım arabalarını almayalım korelilere çalışmayalım samsung almayalım yani hiç bir ithal malı almayalım almayalım da ne yapalım artık tek üretebildiğimiz şey olan bir kamyon buğdaya pil takar onunla görüşürüz.

İpad Mini 2 tahmini satis fiyati ne olur acaba Avrupa icin ? 16 GB Wi-Fi'li sürüm

@01 Eki 2013 03:00 bence 1200'le 1600 TL arası olur eğer o sıralarda olursa butableti almayı düşünüyorum

Altın rengi iyidir...

fotoğraf uzmanı değilim ama fotoğraflar baya gerçekçi görünüyor. fake değil gibi.

Her zaman yerli.mali alırız siz Amerikancı olmaya devam edin zekasiz adamlar.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir