iPhone için "özel" bir kılıf!

iPhone'larımızda kullandığımız rengarenk kılıflar bile, bu kılıfı görünce kaçacak yer arayacak!

iPhone için "özel" bir kılıf!
Ürünün ne kadar koruma sağladığı meçhul

Akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen yan ürünlerin başında telefon kılıfları bulunuyor. Başlangıçta sadece ve sadece korumaya yönelik tasarlanan kılıflar, günümüzde birbirinden farklı şekilde karşımıza çıkabiliyorlar.

Eğer sizler de genel geçer iPhone kılıflarından sıkıldıysanız ve biraz aksiyon arıyorsanız,  o zaman VanD flashig iPhone kılıfları tam da aradığınız ürünler olacak. Flashing Clear Case olarak isimlendirilen seri, iPhone 5, 5S ve 5C cihazları için geliştirilmiş ve arama geldiği zaman parlamalarına imkan sunacak şekilde tasarlanmış. Özel olarak enerji harcamadığı beyan edilen kılıflar, iPhone içerisinde bulunan "LED flash for alerts" sisteminin açılması ile devreye giriyor. İstenildiği zaman kapatılabilen sistem sayesinde gelen her türlü arama, mesaj, elektronik posta ya da telefonu tepki vermeye iten herhangi bir durum sonucunca cihaz LED ışıklar aracılığı ile parlıyor.

Kılıf aracılığı ile yayılan parlama sadece telefonun arka tarafına değil, yan taraflarına da yayılıyor ki onu görmemek mümkün değil. Özellikle fazladan şarj harcamayan, farklı bir özellik olması bu kılıfları şimdiden bir hayli popüler yapmış durumda. Sessiz olmasına rağmen fark edilebilir bir telefon isteyenler için biçilmiş kaftan olan bu ilginç kılıfların fiyat etiketiyse 19.99 dolar.   

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

buraya gelse fırsatçıların elinde 80 TL. kılıf aynı kılıf s3 için olanı farklı fiyat s4 için olanı farklı fiyat 4s için olanı farklı fiyat 5 için olanı farklı fiyat. yahu bizim milletimizin hepsi fırsatçı birisi ikisi değil hepsi...

ee hic gormedik nezaman satilcak hangi ulkeye nezaman xd ?

eskiden 3310 zamanlarında stickerler vardı telefona yapıştırıyorduk arama gelince yanıyordu şebekenin sinyalini kullanarak sadece klıf olarak tasarlamışlar olay bu bence

@15 Ara 2013 17:27 eskiden telefonlar sğlamdı kılıfa gerek yoktu sticker yetiyordu :D

oyuncak iPhone kullananlara göre olmuş...

Arkadaşlar youtube'da videoları mevcut. Adamlam flash kapağını kapatarak yansıyan ışığın kılıf üzerinden yayılmasını sağlamışlar. Flash kısmı ise kapaklı dizayn edilmiş.İhtiyaç dahilinde açılabiliyor. Mevcut flash ile uyarıyı kullanmışlar. Yine de fikir çok güzel, tebrik ederim.

Kılıf ışık kaynağını telefonun ledinden alıyor.Ledin önü kılıf tarafından bloke ediliyor. Ortaya aydınlık bir kılıf, işlevselliğini yetirmiş bir led flash çıkıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir