iPhone katili iPhone 3GS'e kurban mı oluyor?

iPhone katili olarak piyasaya sürüldü, başlarda çok da hızlıydı. Ama iPhoe 3GS'i hesaba katmadı...

  • Yaşar Tuna Zorlu
iPhone katili iPhone 3GS'e kurban mı oluyor?
Palm Pre satışları üreticinin canını sıkıyor!...

Morgan Joseph analisti IIya Grozovsky Pre'nin Temmuz ayında 100,000 adet satıldığını, bunun yarısının da Haziran'da gerçekleştiğini belirtti.

Grozovsky Pre satışlarının bu ay düşmesini beklediğinin de altını çizdi. Yılın 3. çeyreğinde 400,000 olarak öngörülen satış rakamlarının bundan çok daha düşük olması bekleniyor. Şüphesiz ki diğer akıllı cep telefonlarının, özellikle de iPhone 3GS'in satışa sunulması Palm Pre'ye zarar veriyor.

Grozovsky "Zamanla satış payının azaldığını göreceğiz. Tatil aylarının sona ereceği günlerde bu düşüşü çok daha iyi hissedeceğiz." dedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

ölü doğdu derler ya ole bir telefon ,ekrani ufak ve klavye olayi gereksiz

her urun icin demiyorum ama iphonedan cok daha iyi olsa bile parasiyla hava atan teknolojiden anlamayanlara apple dan baska bisey satamazsin.

bana göre iphone daha kaliteli bir kamera ve flash ile kesinlikle rakip tanımaz biraz da fiyatı düşse mükkemmel bir telefon olur tercih edilir gerisi yalan öyle ki Türkiye'de gerçekten yalan.

"Ava giden, avlanir" atasozu burada kendini gosteriyor.

arkadaşa katılıyorum ölü dogmuş

iPhonelar ısınıp hiç kimsenin haberi olmadan patlamaya devam ettikce satışlar tabiki düşer.Yan faktörde iPhone 3GS olabilir tabi.

11.16da yazan arkadaş saçmalamış, teknolojiden anlamayanlar, Iphone un teknolojisini de anlamayıp sizin gibi hava aleti olarak görürler.
Teknolojiden anlayanlar Iphone alır.

Iphoneların ısınıp patladığı yok milyonlarca telefondan 3-4 tanesi yanlış kullanımdan dolayı yanıyor, bu da olay oluyor.

bu telefon iphone'dan daha iyi olsa bile gidipte o kadar parayı buna vermem, bi kere bu telefonda tip yok. bi iphone'a bak bide buna. tabiki gider iphone alırım demiyorum, benim gözdem N97. demek istediğim işlevin yanında görselliğinde önemli olduğu...

Katiller genelde tipsiz olur... Bu da çok tipsiz :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir