iPhone'u sudan koruyan Liquipel 2.0 tanıtıldı

iPhone'u sudan koruyan çözüm, "100 kat" daha güçlenerek CES 2013'de tekrar ortaya çıktı!

Yüz kat daha etkili Liquipel 2.0 tanıtıldı

Cep telefonunuzu suya karşı koruyan çözümler, genellikle pek hesaplı değiller. Ancak Liquipel'in yenilediği koruyucusu, hem geçen senekine göre 100 kat daha fazla koruma sunuyor, hem de rakiplerine göre daha uygun fiyatlı.

Geçen seneki CES'de tanıtılan Liquipel'e göre 100 kat daha etkili olduğu söylenen Liquipel 2.0, aynı zamanda daha dayanıklı. Cihazınızı su geçirmeyecek şekilde kaplamak 30 dakika sürüyor ve bu iş size 59.95 dolara maloluyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Liquipel 2.0 ile korunan bir cep, IPX7 (1 metre derinlikte 30 dakika) su geçirmezlik derecesine ulaşıyor. Bununla birlikte şirket, Liquipel 2.0'ın duş veya yüzme için tasarlanmadığının altını çiziyor.

Geçen sene Malezya, Güney Kore ve Hong Kong gibi Asya ülkelerinde satışa sunulan Liquipel, önümüzdeki aylarda Endonezya ve Çin pazarına da girmeyi planlıyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

''Şirketin yaptığı açıklamaya göre Liquipel 2.0 ile korunan bir cep, IPX7 (1 metre derinlikte 30 dakika) su geçirmezlik derecesine ulaşıyor. Bununla birlikte şirket, Liquipel 2.0'ın duş veya yüzme için tasarlanmadığının altını çiziyor.'' çelişkili olmuş sanki?

@10 Oca 2013 16:14 bunun neresi çelişkili arkadaşım azıcık mantıklı okursan şu yazdıgını tayzikli suya dayanıklı olmadıgını belirtmek istemişler .

@10 Oca 2013 16:14 ne alaka? haberi iyi okuyun biraz ya...

@10 Oca 2013 16:14 Arkadaşım maksimum ~30 dk suya dayanabiliyormuş nesini anlamadın

xperia Z özenti mod on

ilklerin devrimsel öncüsüne yakışır tarzda bir koruma olmuş....

@10 Oca 2013 16:48 kardes bilmiyorsan yazma.Liquipel i gecen sene ilk once HTC Thunderbolt un uzerinde deneyerek tanittilar.Apple fanatigi olabilirsin ama ilkler Apple in degil.Gozlerinizi acinda Apple in sizi yoldugunun farkina varin.

Bune Xperia Z özentiliği denir. Adama sormazlar mı bu zamana kadar nerdeydin apple efendi diye. Böyle giderse apple beklediğimizden daha hızlı dibe vuracak.

@10 Oca 2013 19:32 Apple'ın yaptığı bir şey değil ki 3. parti hiç alakası olmayan bir firma tanıtım yapmış adam gibi okuyun ya ayrıca Apple'ın bunu kullanacağını da söylememişler

Bune Xperia Z özentiliği denir. Adama sormazlar mı bu zamana kadar nerdeydin apple efendi diye. Böyle giderse apple beklediğimizden daha hızlı dibe vuracak.

Bune Xperia Z özentiliği denir. Adama sormazlar mı bu zamana kadar nerdeydin apple efendi diye. Böyle giderse apple beklediğimizden daha hızlı dibe vuracak.

Buna Xperia Z özentiliği denir. Adama sormazlar mı bu zamana kadar nerdeydin apple efendi diye. Böyle giderse apple beklediğimizden daha hızlı dibe vuracak.

Xperia z özentiliğinden başka bir şey değil. Adama sorarlar bunca zaman neredeydiniz apple efendi diye. Bu şirketin batışı çok yakındır.

Apple a helal olsun.

Önü açık gibi gözüküyor. Gorilla Glass da ilk çıktığında şimdiki gibi değildi ne de olsa.

Kimsenin bir şeyden haberi yok ya.Bir metre derinlikteki basınç(tazyik), normal bir duş ahizesinin yapabileceğinden çok daha fazladır.İşin esprisi sanırım sürede

bu ürünü apple yapmadıkı. motorolanın bir çok modelinde su geçirmezlik özelliği var.

@11 Oca 2013 01:40 Yahu Apple yaptı diyen oldu mu Liquipel diye bir firma geliyor ürünü iPhone üzerinde test ediyor hepsi bu Apple ile anlaşması falan yok yani Apple da gidip ticaret anlaşması yapmadı tamam mı? Xperia Z özentiliği falan da yok!! Adamlar ürünlerini yapmışlar CES'te tanıtıyorlar bu kadar yani :D 60 dolara satacaklarmış...

Millet cidden okuduğunu anlamıyor. Makalede Apple yaptı veya yeni iPhone'larda bu teknoloji kullanılacak demiyor ki! CES'te tanıtılan bir ürün bu, Liquipel diye bir firma su geçirmez koruyucu yapmış, iPhone'a! Olay bu ya, Xperia Z özentiliği de yok. XYZ adında bir firma HTC telefonlara süper bir kılıf icat etse HTC'yi ne kadar bağlarsa bu da onun kadar Apple'ı bağlar...

Çizilmelere karşı dayanıklılığı nasıl acaba?

ilklerin devrimsel öncüsüne yakışır tarzda bir koruma olmuş.... Ziyaretçi 10 Oca 2013  16:48 yuh... ürün Apple ürünü değil uyanda balığa çıkalım Apple fanbotu...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir