"iPhone'unuz varmış gibi yapın!"

iPhone'u olmasa da, iPhone'u varmış gibi görünmek için ayda 1 dolar veren "ahmaklarla" tanışın!

  • Zeynel A. Öztürk
"iPhone'unuz varmış gibi yapın!"

Çindeki popüler mesajlaşma hizmeti QQ üyelerinin gönderikleri mesajlara "iPhone'umdan gönderildi" ("sent from my iPhone") metnini eklemek için ayda 1 dolar ödedikleri ortaya çıktı.

Şirketin yayınlandığı reklamda kullanılan cümle ise şöyle: "iPhone çok pahalı. Bu kadar çok para harcamak istemiyorsanız, iPhone'unuz varmış gibi yapın!" Hizmete ayda yaklaşık 1 dolar ödeyen kullanıcılar, sadece bununla da kalmıyor. Parolalarını da QQ'ya veren kullanıcıların iPhone'a verdikleri bu değer, akıl sınırlarını zorluyor.

İnsanların iPhone için organlarını ve hatta kendisini sattığı haberlerini duymaya alışmıştık. Bu haber ise iPhone çılgınlığının henüz sona ermediğinin bir kanıtı olsa gerek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

İphone da bu kadar abartılacak ne var hala anlamadım orta snıf androidli bit telefon alın keyfinize bakın.

yazık insanlara yaa valla yazık 3310dan gönderdi dese nolur ayfondan gönderdi dese nolur nedir bu insanların kendini beyendirme sewdası

evet Apple fanboylarının zeka seviyesi tabana vurdu... bence yakında ( - ) değere düşecek...

Yeryüzündeki en zeki canlıyız, gerisini siz düşünün...

Öyle Zeki uretimler yapan ve Teknolojik Yeniliklerin kapısını acan Apple Markası Ve muhendisleri Böle Aptallara Care bulamaması Garip =))

Uyarı:Beyin.dll bulunamadı

iPhone güzel güzel olmasına ama imkanı olana güzel... organlarımı seviyorum, para biriktirdim aldım. sıkıntı yok.

Bu uygulamayı iyki ülkemizdeki firmalar yapmıyor

yoksa her ay bir İphone parası öderdik! :)

Nokia 1100 ortalama kullanıcılar için çok bile.

samsung ortalama bir telefon kullanıyorum. özellikler ihtiyacını karşılıyorsa bir anlam ifade ediyor. wifi kullanacağım iiçn wifikli aldım. ama gidip wifi kullanmayacak insan bir anlam ifade etmiyor. işletim sistemi iyi iphoneların. ihtiyacı ve gelirine orantılı olanların işine yarayabilir. yoksa bizim akraba gibi mac alıp windows yüklersiniz ki bundan garip durum yok. mac kullanacak insan mac almalı grafik ile ilgilenen. yalnızca internet kullanıcısı için ubuntu yeterli bence. oyun isteyene ise windows uygun.

Uyarı:Beyin.dll bulunamadı
-----------------------------------------

:D

Bu uygulamayı ülkemizdeki TTNet yapsaydı her ay bir İphone parası öderdik! :)

abicim iphone 5 ne zman çıkacak ? :) bide chip androidede bir uygulama yapsa iyi olur böyle olmuyo iphoneye yapıyonuz bize yok!!!

Ağlamak istiyorum sayın okuyucular :D

"benım gerı zekalı sevgılım" hahaaa ...

Sen de yorum yaz