iPhone'unuzda yüzünüzü düzeltin!

Eğer fotoğraflarda hep çirkin çıkıyorsanız, bir de iPhone'unuz varsa, güzel görünmeniz çok kolay!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone'unuzda yüzünüzü düzeltin!

iPhone'unuzla kendi fotoğrafınızı çektiniz, ancak onu Facebook'ta paylaşmadan önce düzenlemek istiyorsunuz. Bunun için Photoshop'a ihtiyacınız yok, Facetune'un sunduğu güçlü araçlar ile portrelerinizi hızla düzeltebilirsiniz.

Güçlü olduğu kadar kullanımı kolay olan Facetune, içerdiği araçlarla dişlerinizi beyazlatabiliyor, sivilcelerinizi ortadan kaldırabiliyor, detayları vurgulayabiliyor ve fazlasını yapabiliyor. Fotoğrafın belirli bölümlerinin şeklini değiştirmeniz, örneğin bir gülücüğü "artırmanız" da mümkün. Düzenleme yaptığınız herhangi bir anda history düğmesine basarak orijinal fotoğrafı düzenlediğiniz fotoğrafla üst üste getirebilir ve değişikliklerinizi görebilirsiniz.

Fotoğrafınızda sorunlu olduğunu düşündüğünüz bölgeleri onardıktan sonra ona farklı filtrelerden birini uygulayabilir ve Facebook, Instagram, Twitter gibi bir sosyal ağ üzerinde paylaşabilirsiniz.

App Store bağlantısı: Facetune (2.99 dolar)

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

niiiiaaaaaa adriana lima bekle ben geliyorum!

foto fena değilmiş mi diyeceğiz iPHONE kamerasi dandik bunu kabullenin...

Windows Phone yok mu ya

@20 Tem 2013 15:47 perfect365 var çok başarılı.

Android sürümü yok galiba. Android'de buna alternatif önerebileceğiniz bir uygulama mevcut mu?

@20 Tem 2013 16:02 Perfectly Clear adlı programda aynı işlev mevcut.

bildiğin instagram işte yeni bişi dil.

Windows Phone da var mı bilmiyorum ama ben Lumia 520 mde Perfect365 uygulamasını kullanıyorum. Bundan çok daha fazlasını çok kolay yapıyor. Birde bunun yanına Nokia nın kamera yeteneklerini koyduğunda ortaya mükemmel şeyler çıkıyor

Apple adi kamerasını bu şekilde kamufle etmeye çalışıyor...

klasik iphone kalitesi, bunlara alıştık zaten.....

Android te bunları yapabilen ve daha fazla özelliğin olan uygulama Pixlr Express

@20 Tem 2013 20:35 Alakası yok arkadaşım programı kullan öyle konuş. Ayrıyeten pixlr express iphone da da var. Zaten Autodesk gibi firmalar önce ios platformuna yazarlar, android' in çetrefelli yoluna sırf sizin gibi kullanıcıları kaybetmemek için istemeden de olsa yazmak zorunda kalırlar. Facetune, photoshop' ta zor olan işlemleri çok basit birşekilde son kullanıcılara ulaştıran çok başarılı bir program. Yapımcı androide port edermi bilmem. Bence etmesin. Böyle kitleler pixlr express kullansın daha iyi.

@20 Tem 2013 22:20 Babanın şirketini eleştiriyorlar sanki... Sanane arkadaş, altı üstü telefon kullanıyorsun... Bu kadar hırsla bakma olaylara... İphone senin gibi kitleleri sever, onları güzel güzel finanse edersiniz çünkü...

@20 Tem 2013 22:20 iphone funboy dedected

Dandik iphone kamerası s3 zimbirtisindan daha yogun fotolar çekebiliyor lumia reklamlarında bile en cok android cihazlar eziliyor

Fotoğraf-kamera ve editleme için HTC One Mega tercihim eğer yayınlanan haberdeki gibi özelliklerle çıkarsa direkt almayı düşünüyorum.

simdi anlasıldı kezbanların neden iphone kullandıkları

ipad ve iphonea aldığım en güzel prog diyebilirim. çok basit ve temel bütün photoshop işlemlerini bikaç snde yapabiliyorsun.

Sen de yorum yaz