iPhone Yükseltme Programı ABD dışına çıkıyor!

Her yeni iPhone'a çok az bir ücret ödeyerek sahip olmanın yolu, yani iPhone Yükseltme Programı, ilk kez ABD sınırlarının dışına çıkıyor!

  • Ali Ruhi Öztürk
iPhone Yükseltme Programı ABD dışına çıkıyor!

Apple'ın iPhone 6S ve 6S Plus'ı geçen yıl piyasaya sürmesinin ardından iPhone Yükseltme Programı da müşterilere tanıtılmıştı. Bu program müşterilerin ödeyeceği aylık bir ücret karşılığında her yeni iPhone piyasaya sürüldüğünde bu telefona çok daha ucuza sahip olma ayrıcalığı kazandırıyor, ayrıca AppleCare+ gibi hizmetlerden de faydalanılabiliyor.

7 Eylül'de Apple, fiyatları 649 dolar ile 769 dolar arasında değişen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı tanıttı. Apple ayrıca iPhone Yükseltme Programı'nı ilk kez ABD'nin dışına çıkaracağını, bu işe de Çin ve İngiltere'yle başlayacağını açıkladı.

Fakat bu hizmetlerin ne zaman devreye gireceğini henüz bilmiyoruz. Tahminlere göre yeni telefonların piyasaya sürülmesiyle birlikte Çin ve İngiltere bu hizmete dahil olacak. Yeni iPhone'ların ön-siparişleri 9 Eylül'de başlayacak, 16 Eylül'de ise piyasaya sürülecekler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bizde de olaydı iyiydi ya

@09 Eylül 2016 21:52 ya bırak kardeş.Çok saçma, yine yaklaşık aynı paraya denk geliyor.Tek fark ekstra hizmetler alıyorsun.Ücret olarak da karlısın ama, her sene telefonunu o şekilde yenilersen.Çünkü o programa katılırsan her daim üye olman, sonucunda belirli miktar para ödemen gerekiyor.O yüzden.

@09 Eylül 2016 21:52 gelirde en erken 2018 :D

@09 Eylül 2016 21:52 var zaten appleın sitesine bakarsanız

Türkiye'den birkaç firmayla görüşmeler yapıldığına dair haberler var yabancı basında bilgisi olan var mı doğrumu yada hangi Şirketlerle görüşülmüş ?

@10 Eylül 2016 10:27 vodafone ile

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play