İş ve Eğlence Birleşti: Creative Prodikeys PC-MIDI

PC tabanlı, dijital eğlence ürünlerinde Dünya lideri olan Creative, yeni tümleşik müzik ve pc klavyesi olan Prodikeys PC-MIDI’yi duyurdu.

Prodikeys PC-MIDI, üzerinde 37 tuşlu midi klavyesi ve müzik kontrol düğmeleri bulundurduğu gibi aynı zamanda programlanabilir özel tuşlarıyla, pc klavyesi özelliğine de sahip, yeni, ergonomik bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Prodikeys PC-MIDI beraberinde, kullanıcıların, PC üzerinde müzik çalışmaları yapabilecekleri bir yazılım da geliyor. Kullanıcılar, Fun Mix ve Easy notes’u seçerek farklı melodiler çalmanın keyfini yaşayabilir veya Learn mode’u seçerek, 5 uygulamalı anlatım ile seçilen bir parçayı çalmayı öğrenebilirler. Ayrıca müzik çalışmalarınızı MP3 formatında kaydederek dilerseniz internet üzerinde paylaşıma açabilirsiniz.

Ergonomik bilekliği, müzik klavyesi olarak kullanılmadığında kapatılarak, rahat bir kullanım sağlıyor. USB bağlantısı ve geliştirilmiş medya oynatım tuşları ile Prodikeys PC-MIDI işinizi eğlenceli hale getirmenize olanak sunuyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

iyi güzelde bu aletin gördüğüm kadarıyla herhangibir ciddi kayıt programı yok ben ciddi bir yazılım beklerken içinden adam gibi bir elektronik alt yapı bulamadım?? iki de bir aletin reset atmasıda cabası?? sanırım eski versiyonlarında bu tür yazlımlar vardı üstüne üstlük nota ve ritim bile yazabiliyordunuz ama şimdi gelin görün ki, bunun çocuğunuza veya herhangi 0-6 yaş gurubundaki bir çocuğu eğlendirmekten ileri gidemeyecek kadar olduğunu görmüş olan ben hayretler içinde kaldım herhalde bu durmdan sonra yapmam gereken ürünü geri iade etmem gerekecek..

Vista sürücüleri hala piyasada yok, bu Creative'e yakışmadı...

driver ına ulaşamıyorum ?

merhaba ben ozan aleti denedim fl stüdio da çalışıo reasonda da çalışıyor kısayol pad tuşu olsa daha iyi olurdu ama olsun.

arkadaş fıstık gibi alet.
bende var ve halende kullanıyorum.Hiçbir sorun'da yok !
Cubase-Fl Studio bütün müzik vsti-Programlarında sorunsuz şekilde kullanıyorum..
saygılar..

Alet şu anda çöp durumda çünkü güncel işletim sistemleri için sürücüsü yok. Eğer bu soruna çözüm bulan varsa lütfen burada veya ilgili forumlarda bu çözümü paylaşsın.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir