İstanbullular bu otobüsü kaçırmayın

Türk halısının, zırhının ve daha fazlasının yer aldığı ücretsiz MMO, İstanbul sokaklarında!

İstanbullular bu otobüsü kaçırmayın

K2 Network'ün yayımladığı, günümüzün popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst ((), Türk oyuncular için Türkçe hazırlanan ve yeni nesil bir MMORPG olan Runes of Magic oyununu İstanbulluların ayağına getiriyor ((). Magic Bus 17 EKim'de eşzamanlı olarak Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosu ve Yazıcıoglu İş Merkezi'nin önünde, 31 Ekim'de ise Taksim Meydanı'nda ROM oyununu dağıtıyor ve oyunun demosunu gösteriyor. Birbirinden ilginç süprizleri oyun severlerle buluşturuluyor.

Yeni nesil MMORPG (çok oyunculu online bilgisayar fantezi oyunu) fantezilerinin uç noktalara taşındığı Runes of Magic için aylık ücret ödemek gerekmiyor, oyunu indirmek için de bir bedel ödenmiyor. Taborea'ya dalar dalmaz kendinizi mucizelerle ve binlerce yıllık sırlarla dolu sihirli bir dünyada buluyorsunuz. Bu dünyada tehlikeli mitolojik yaratıklar sizi bekliyor; onların karşısına çıkıp zamanın derinliklerinde kaybolmuş olan krallığın sırlarını çözüyorsunuz. Artık her şey size bağlı, Taborea'yı keşfedebilir, o dünyanın tarihini en baştan siz yazabilirsiniz!

GamersFirst Türkiye Ülke Müdürü Gülümser Baran Şen: "Dünyanın en iyi Free2Play MMO oyununu Türk oyuncularına özel tasarlanmış haliyle Türkiye'ye getirmiş olmaktan ve bunu Magic Bus ile İstanbullularla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Runes of Magic Türk oyun topluluklarının yıllar boyu keyifle oynayabilecekleri muhteşem bir oyun" olduğunu söylüyor.

Runes of Magic, yeni nesil fantezilerinin Türkçe olarak yeniden tanımlandığı muhteşem bir MMORPG! Ücretsiz oynanan Runes of Magic Türkiye'deki tüm oyunculara yürek hoplatan bir PvP savaş ve kapsamlı bir "Çifte sınıf" sınıf sistemi sunuyor! Mitlerin dünyasına girdiğinizde kötülük ve vahşet timsali yaratıklarla savaşacak, yok edilen bir krallığın gizemini çözeceksiniz. Runes of Magic'in bu versiyonunu mevcut versiyonlardan farklı kılan en önemli özelliği dilinin Türkçe, yaklaşımının Türkiye'ye özel olması. Runewaker ve GamersFirst geliştirme ekipleri zorlu bir çalışma yürüterek Runes of Magic'in Türk kültürüne uygun olmasını sağladılar.

Runes of Magic'te neler var

Free2play: Aylık ödeme olmaksızın ücretsiz indirme ve oynama imkânı

• Tüm oyun içeriği tamamen Türkçeye uyarlandı.

• Dekorasyonlar, zırhlar, silahlar ve diğer eşyalar Türk kültürüne uygun olacak şekilde tasarlandı.

• Kendi evinize sahip olun, yüzlerce seçenek arasından seçebileceğiniz mobilyalarla dekore edin ve arkadaşlarınızı ağırlayın!

• Altı ana sınıf ile geniş kapsamlı sınıf sistemi ve yan sınıfları seçebilme imkânı. "Çifte sınıf" sistemi oyunculara mevcut olan sınıflardan ikisini seçme ve isteğe özel kendi karma sınıflarını yaratmak için bu iki sınıfın yeteneklerini karıştırma ve eşleştirme imkânı veriyor.

• Dinamik eşya geliştirme imkânları: Eşyaları daha güçlü hale getirmek için geliştirin.

• Düello, arena savaşları, klan savaşları, sunucu sunucuya karşı, oyuncu oyuncuya karşı (PvP) ve karanlığın ve aydınlığın güçlerinin savaşında taraf seçme, her biri kendine has, eşsiz ödüllere ve bonuslara sahip olan etkin bir oyuncu sıralama sistemi.

• Tekrarlanan günlük görevleri içeren mevcut 600'ü aşkın görev ve sürekli eklenen birçok yeni görev.

• Klanınızı yaratın ve başkent Varanas'ta muhteşem bir "Klan Evi"ne sahip olun!

• Maceraya başladığınız ilk andan itibaren mevcut olan tonlarca farklı binek hayvanı ile zafere koşun!

Runes of Magic oyununa www.RunesofMagic.com.tr ve www.romtr.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Grafikleri beğenmedim ama ücretsiz bir oyun için iyi...

oynanmasi gerekn bi oyun dungeon ve boss questleri ile raid ler bi harika saten

Ya neden turk genclerı boyle sacma bagımlılık yapan oyunlara gıdıyor.Bunun premıum vs paralı saten onlara para verıceksıız bıde..knıght gıbı yapıcaklar

başında k2 varsa o oyuna başlamayın derim... teknik destek platin alırsanız 5 üzerinden 1, almazsanız 0.

blizard oyle mi...

"İstanbul Kıyamet Vakti" varken hemde tüm sermasiyle Türkçe Ücretsiz MMORPG oyun varken yönelmem :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play