İşte Amerika'da En Çok İndirilen Mobil Oyun!

İstanbul temelli oyun şirketi Rollic, Pixel Shot 3D oyunu ile Amerika'da en çok indirilen mobil oyun oldu.

İşte Amerika'da En Çok İndirilen Mobil Oyun!

İstanbul temelli oyun şirketi Rollic, kuruluşlarının üzerinden henüz 3 ay geçmişken, Ruby Game Studio ile birlikte yayınladıkları oyun Pixel Shot 3D ile Amerika'da top uygulama listesine girdi. Yayınlandığı hafta sonu 300.000'den fazla kullanıcıya erişerek aksiyon oyunları içinde 1. sıraya yükseldi. Amerika listelerinde tüm oyunlar içinde 6. sıraya çıkarken, tüm uygulamalar içinde de 7. Sırada yer aldı. 

Pixel Shot 3D

Yayınlandığı hafta sonu mobil oyunlar arasındaki rekabette öne geçip yüz binlerce oyuncunun dakikalarca oynadığı oyun, Pixel Shot 3D, hyper-casual oyun türünün başarılı örnekleri arasındaki yerini aldı. Rollic ve Ruby Game Studio ortaklığı ile yayınlanan oyun geçtiğimiz hafta sonu Amerika'da en çok indirilen 6. oyun olurken, aksiyon oyunları içinde ilk sırada yer aldı. 

Kullanıcıların topları atarak renkli küpleri devirdikleri oyun, eğlenceli arayüzü ve titreşim efektleri ile yarattığı görsel dünyanın içinde bir o kadar da gerçekçi. Tek parmak ile ekrana dokunarak kolaylıkla oynanmasıyla özellikle toplu taşıma araçları kullananlar için boş zamanları değerlendirmenin eğlenceli yollarından biri. 

Rollic kurucu ortaklarından Burak Vardal oyunun başarısını; "Kullanıcıların ellerinden bırakamayacakları bir oyun yaratmak için hem görsel hem de teknolojik efektleri en iyi şekilde kullanmaya çalıştık. Böylece Pixel Shot 3D hem izlemekten hem de oynamaktan keyif aldıkları bir oyun haline geldi. Bir hafta sonu içinde en çok indirilen oyunlar sıralamasında en üst sıraya taşımamızın da arkasında kullanıcılardan gelen talep yatıyor," diyerek açıkladı. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Windows'lar için Wise Jetsearch, Wise Disk Cleaner X'i, Wise Registry Cleaner'ı ve Wise Windows Key Finder yazılımlarını tavsiye ederim. Wise Jet Search ve Wise Disk Cleaner X'i elle virüs tespit yazılımı olarak da kullanabilirsiniz. İstediğiniz dosya türlerinin listelerini tarihleri, adresleri ve boyutları ile beraber ultra hızlı bir şekilde size sunar...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost