İşte BlackBerry'nin yeni tableti

Kanadalı şirket BlackBerry, Cebit'te yeni tabletini duyurdu! İşte SecuTABLET...

  • Ercan Uğurlu
İşte BlackBerry'nin yeni tableti

Son dönemde gözlerden ırak olan BlackBerry tarafından yeni bir haber var. Hayır, bu defa gelen haber Kanadalı şirketin satıldı mı, satılacak mı konusunda değil, aksine şirketin yeniden tablet pazarına dönme gibi bir isteği olduğuna ilişkin. BlackBerry, Cebit'te yeni bir tablet üzerinde çalıştığını duyurdu.

IBM ve Samsung işbirliği çerçevesinde geliştirilen BlackBerry tablet, elbette konu BlackBerry olunca yüksek güvenlik önlemleriyle hazırlanıyor. Adının SecuTABLET olduğu belirtilen tablet, temel olarak Samsung'un Galaxy Tab S 10.5 modelini alacak. Şu an yetkililer SecuTABLET üzerindeki çalışmalarını sürdürüyorlar, ancak model tamamlandığında da son kullanıcıdan ziyade elbette daha çok üst düzey kullanıcılara hitap edecek. Yüksek güvenlik önlemlerinin alındığı hükümet görevlilerince kullanılması planlanan SecuTABLET'in elbette yine ekstra güvenlik önlemlerini gözeten profesyoneller tarafından da talep edilmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Black berry işni gerçekten ciddiye alıyor. Satış oranına değil işini doğru yapıp yapmadığına bakın derim. Mesela pazardaki ayakkabı markaları çok daha fazla satar ama 2 günde paralanır.

çerçevenin ekranı var. böyle devam bb

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play