İşte dünyanın en büyük TV'si!

Bu ddev televizyon hem dünyanın en büyüğü, hem de dünyanın en pahalısı...

İşte 360 inç'lik dünyanın en büyük TV'si!

İngiltere merkezli Titan, şaşırtıcı boyutlardaki bilgisayarını tanıttı. 370 inç'lik televizyon, 1.7 milyon dolar'lık fiyatıyla sadece dünyanın en büyük TV'si değil, aynı zamanda dünyanın en pahalı televizyonu.

Zeus isimli görkemli TV, 4K çözünürlüğe sahip ve hem içeride, hem de dışarıda kullanılabiliyor. Üstelik Zeus, sadece gösterimlik bir TV değil, onu gerçekten satın almanız mümkün. Titan tarafından şimdiye kadar üretilen dört Zeus'un ikisi satılmış bulunuyor. Bu seneki Cannes Film Festivali'nde gösterilecek olan Zeus'lardan biri, burada Dünya Kupası maçlarını gösterme işini üstlenecek.

Panasonic'in daha önceki rekorun sahibi 152 inç'lik dev televizyonundan dahi iki kat büyük olan Zeus, 20 kanalı aynı anda seyretmenize izin veriyor. Elbette ona sahip olmak için bolca paranızın olması gerekiyor, zira Zeus'un fiyatı 1.7 milyon dolar olarak belirlenmiş.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Televizyondan bahsediyoruz ama, "İngiltere merkezli Titan, şaşırtıcı boyutlardaki bilgisayarını tanıttı.". İlginç.

@13 Haz 2014 13:13 bravo iyi yakalamışsınız :)

1.7 milyon mu??? Hanim cek defterimi getir!

370" 4K ekran ,1.7 milyon $ fiyatı var deyip başlığa "Dünyanın en büyük ve en pahalı Tv' si" yazıp yüzeysel bir haber yapmışsınız keşke televizyonun kaç adet usb, hdmi, scart girişleri hoparlörü kaç watt en azından bunu bir araştırsaydınız bulamasanız bile girişleri ve ses çıkışları hakkında herhangi bir bilgi yok yazsaydınız, çok amatörsünüz en azından editörleriniz 2 yıllık Radyo ve Televizyonculuk bölümünü bitirsinler

Siz 370 inçlikle 152 inçliği hep edememişsiniz 2 kat büyük değil en az 5 kat büyük

Görüntü kalitesi nasıl bir samsung yada sony tv leri gibi keskin ve canlı görüntü verebilcek mi ?

getirisi ne olur acep okadar parayı bir tv ye vermek saçmalık

Dun teknosaya telefon bakmaya gittim teknosa exxtra bide iki x ile neyse gittum lumia 1520 daha gelmemis yuh dedim. Sonra tv bakmaya gittim 25 binlik tv gordum nefesimi tutarak gectim tv bir sey olmasin diye emeklinin 1 yillik maasi

1.7 milyon dolar verip böyle bir sınalgı aldınız diyelim, ne seyredeceksiniz? Dandik Çin malı çakma tablet reklamı mı, sahte bal reklamı mı, bilmem kaç yüz kere oynamış filmleri mi, Adnan Oktar'ı mı? Türkiye'de bir sürü sınalgı arnası var ama birçoğu boş boş yayınlar yapıyor.

Gerçekten oldukça güzek

Çooookk güzel ama çoooooook pahalı

Biz villada oturuyoruz böyle varmı bil mem

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir