İşte S7 ve S7 Edge'in resmi aksesuarları!

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için geliştirdiği resmi aksesuarları da tanıttı!

  • Ercan Uğurlu
İşte Galaxy S7 ve S7 edge'in resmi aksesuarları!

Samsung'un yeni amiral gemileri nihayet tanıtıldı ve hemen ardından da yeni telefonların kullanacağı aksesuarlar ortaya çıktı. Daha önce sızıntılar halinde kendini gösteren hemen tüm aksesuarlar Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için bulunabilecek. Samsung'un resmi sitesinde de belirttiği üzere, ülkemizde de tüm aksesuar setlerine erişim sağlayabileceğiz. Peki, aksesuarlar arasında neler var? Şimdi tek tek yakından bakalım...

Galaxy S7 Ön inceleme...

Galaxy S7 Edge ön inceleme...

İlk olarak LED View Cover'ı görüyoruz. Üzerinde yer alan LED ışıklar ile bildirimleri ve saati görüntüleyen bu kılıf, telefona kolay erişim de sağlıyor. Kapağı kaldırmadan, parmağınızı kapağın üzerinde kaydırarak alarmları kapatabiliyor veya gelen telefon çağrılarına cevap verebiliyorsunuz.

Bir diğer önemli aksesuar ise, Clear View Cover. Özellikle tasarıma önem veren kullanıcıların, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin ince hatlarını vurgulayan koruyucu kılıf olan Clear View Cover'ı tercih edeceklerini düşünüyoruz. Yine elbette kapak üzerinde parmağınızı kaydırarak aramaları yanıtlayabiliyor ve müziği kontrol etmek gibi diğer işlevleri yerine getirebiliyorsunuz.

S View ise, telefonu hem ön hem arka yüzüyle koruma altına alırken, arka yüzde kameraları ön yüzde ise ekranın bir bölümünü pencerelerle açık bırakıyor. Bu da aksesuarlar arasında farklı bir alternatif olarak yer alıyor.

Eğer Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'in halihazırda şık tasarımına biraz daha premium hissi katmak istiyorsanız, bu da mümkün. Bunun için Deri Kılıf tercih edilebilir.

Bir diğer aksesuar ise Flip Wallet, yani Cüzdan Kılıf. Bu kılıf ile kullanıcılar önemli kartlarını telefonun yanına yerleştirebilir ve S7 veya S7 edge'i cüzdan gibi taşıyabilirler.

Bir diğer önemli set ise, kuşkusuz Keyboard Cover. Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 5 için de gördüğümüz bu aksesuar, QWERTY klavye ile sanal tuşlarla başa çıkamayanlara, fiziksel tuşlarla yazı yazma imkanı tanıyor.

Hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 edge kablosuz şarjı destekleyen modeller. Bu nedenle bu telefonlar için kablosuz şarj standı edinmek bir ihtiyaç halini alacak. Zira evde veya ofiste konumlandıracağınız bu kablosuz şarj standı ile telefonları zahmetsizce şarj etmek mümkün olacak.

Ve tabii ki mobil şarj cihazı... Samsung, 10200 ve 5100 mAh'lik iki farklı mobil şarj cihazı seçeneği sunuyor. Bunlardan birini tercih ederek, telefonların pil ömürlerini mobil ortamlarda uzatabiliyorsunuz.

Son olarak da, mobil şarj cihazıyla uğraşmak istemeyenler için düşünülen önemli bir aksesuar yer alıyor. Bir kılıf görünümünde olan Yedek Pil, telefonun pil ömrünü uzatırken, pratiklik olarak mobil şarj cihazından daha kullanışlı davranıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ohhh reklam.........

Ne kadar enteresan değil mi? Cihazların inceltmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Sonra o cihazları takoza çeviren kılıflar sunuyorlar piyasaya.

Kilif seklindeki orjinal piller batarya omrunu kisaltiyor mu acaba birde sanirim kablosuz sarj yapiyor

What u say? Whaut you say?

Sen de yorum yaz