İşte sızan en son Windows ürünü!

Bir onun minik Windows'lu cebi internete sızmamıştı, sonunda o da oldu...

  • Gökay Özbudak
WP 7'li Samsung!
Windows amblemi görülüyor...

Windows Phone 7'nin çıkmasına az süre kala, Microsoft'un mobil işletim sistemini kullanan telefonlar internete sızmaya devam ediyor. ASUS'un, HTC'nin ve LG'nin Windows Phone 7 kullanan telefonlarını kısmen gördükten sonra internete düşen başka bir Windows Phone 7 kullanan akıllı telefonun üreticisi de Samsung oldu.

Tabii ki bu telefonun da detayları oldukça gizli ve görebildiğimiz tek şey birkaç tane fotoğraf. Telefonun başlat tuşundaki Windows armasından anladığımız kadarıyla Microsoft, telefon üreticilerini epey bir zorluyor ve markasını yalnızca yazılımına vermiyor gibi görünüyor.

Bu Windows Phone 7 kullanan Samsung telefonun, kesinlik payının tam olmadığını ve yalnızca internete sızmış bir fotoğraf olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

tasarım ok de windows logosu çok itici

Kesinlik payı var ve %100. Microsoft'un kendi bünyesinde developer'ları için dağıttığı bir telefon

Bence Ms bu urun uzerinde degisiklik yapmazsa basarili olamaz diye dusunuyorum. Kullanici arayuzu ve menuler simdiden bir cok kisi tarafindan itici bulunurken coklu islem ve flash destegi sunmayan bir isletim sistemini yeni diye kullanmak biraz cesaret gerektiriyor. Acikcasi ben almayi dusunuyordum ama suanda aklimdaki tek alternatif Android olmus durumda. Olgunlasmis olmasi uygulama dukkaninda binlerce uygulamanin olmasi acik kaynak olmasi vb.... Umarim MS piyasaya cikmadan once gerekli degisiklikleri yapar yoksa benim gibi almayi dusunen bir cok kisi almaktan vazgececek.

Android avrken HTC veya pazar liderlerinden Samsung ve Asus fazla Phone 7 çıakrmayacak şuan android pazar lideri hatta iPhone iOs4'ten bile kat ve kat daha fazla cihazda yüklü.

Sen de yorum yaz