İşte Sony'nin Yeni Projektörleri

Sony; daha yüksek parlaklık, daha iyi kontrast oranı ve daha uzun lamba ömrü içeren yeni giriş düzeyi D serisi projektörlerini tanıtıyor.

İşte Sony'nin yeni projektörleri

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa, mevcut modellerinin yerine geçecek dört yeni D serisi projektörü tanıttı. Verimli ve kullanımı kolay masaüstü projektörleri; yüksek parlaklık, daha iyi kontrast oranı ve daha uzun lamba ömrü gibi iyileştirmeler içeriyor. Daha da önemlisi, müşterilere daha yüksek değer sunan yeni modellerin fiyatı mevcut modellerle aynı kalacak.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Ürün Müdürü Robert Meakin şunları söyledi: "Her zaman müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için projektörlerimizi geliştirmenin yollarını arıyoruz. D serisi masaüstü modellerimiz, daima uygun bir maliyet karşılığında tam takım bir özellik seti içermiştir. Bu yeni modellerle, tüm ürün grubunda görüntü kalitesini artırarak daha da fazlasını sunuyoruz; böylece müşterilerimiz net, parlak sunumlar yansıtan, az bakım gerektiren projektörler elde ediyor."

Yeni VPL-DX221, VPL-DX241, VPL-DX271 ve VPL-DW241 modellerinin tümü hafif, kompakt ve enerji tasarruflu olmakla birlikte küçük ve orta ölçekli toplantı odalarının ve sınıfların ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli çözünürlük ve yansıtma açısı seçeneklerine sahiptir. Tüm D serisi projektörlerde uzun ömürlü optiklere sahip BrightEra bulunmaktadır; bu da daha parlak ve sürekli renk istikrarı sunan yüksek kaliteli görüntüler sağlar. Ayrıca daha zengin renkler ve yüksek kontrastlı daha net görüntüler için Canlı Mod özelliği ile beş farklı görüntü modu içeren projektörler sayesinde kullanıcılar, üç parlaklık modundan biriyle birleştirerek görüntülerinde ve çevrelerinde her zaman doğru beyaz dengesini elde ederler. Yeni VPL-DX221, gelişmiş kontrast oranıyla daha da iyi görüntü kalitesi sunar.

Tüm modellerde bulunan, sunumları daha hızlı kullanılabilir duruma getiren HDMI veya VGA sinyali algılandığında Otomatik Başlatma ve sonraki toplantıya ve derse geçerken zaman kazanmanızı sağlayan Hızlı Kapatma ile kullanım kolaylığı da temel özelliklerden biridir. Sunumu kolaylaştıran diğer özellikler arasında tüm katılımcıların zamanlarını ayarlamasını sağlayan ekran saati de bulunmaktadır.

Bu özelliklere ek olarak VPL-DX221, (artık diğer D serisi modellerle aynı şekilde) 10.000 saate varan uzatılmış lamba ömrüyle yoğun işyerlerinde ve sınıflarda hizmet dışı kalma süresini kısaltır.

Yeni D serisi modeller, Eylül 2017'den itibariyle satışta olacak. VPL-DX220, VPL-DX240, VPL-DX270, VPL-DW240 modellerinin üretimi ise sona erecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz