İşte TP-Link'in Yeni Giriş Seviyesi Modemi

TP-Link, VDSL, ADSL, fiber ve kablo uyumlu yeni giriş seviyesi modem/router'ını satışa sundu.

İşte TP-Link'in yeni giriş seviyesi modemi

TP-Link, uygun fiyatlı ve çok yönlü bağlantı desteğine sahip yeni giriş seviyesi modem/router'ını Türkiye'de satışa sundu. TD-W9960 model modem/router, hem VDSL, hem ADSL desteğine sahip ve LAN/WAN bağlantı noktaları sayesinde fiber ve kablo modemlerle de uyumlu çalışabiliyor.

VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL olmak üzere tüm DSL bağlantılara uyumlu olan TD-W9960, 300Mbps kablosuz hıza sahip. Geniş bantta (VDSL) 100 Mb/s hıza çıkabilen modem/router, üzerinde yer alan dört adet LAN bağlantı noktası sayesinde fiber ve kablo bağlantılarını da destekliyor. Ayrıca bu bağlantı noktalarına ağa kablo ile dahil edilen cihazlar da bağlanabiliyor.

Standart bir evin kablosuz ağ ihtiyacını rahatlıkla giderebilen TD-W9960, fiyat/performans ürünü olarak öne çıkıyor. Üzerinde yer alan iki adet 5dBi'lik anten sayesinde evin her tarafına WiFi sinyalleri gönderilebiliyor. 

TP-Link'in yeni nesil tüm modemlerinde olduğu gibi TD-W9960 da akıllı telefonlardan yönetilebiliyor. Android ve iOS destekli ücretsiz Tether yazılımı sayesinde hem ürünün kurulumu kolayca yapılabiliyor, hem de modem uzaktayken de kontrol edilebiliyor. Ebeveyn Denetimi, Misafir Ağı gibi uygulamalar da akıllı telefonlardan yapılabiliyor. Kullanım kolaylığı sağlayan bu uygulama ile modeme bağlı cihaz sayısı gibi pek çok bilgi Tether üzerinden görülüyor; kısıtlamalar yapılabiliyor.

TP-Link'in yeni giriş seviyesi modem/router'ı TD-W9960'ın tavsiye edilen satış fiyatı 229 TL (KDV dahil).

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost