iTunes 11 resmen yayınlandı

Apple, dijital müzik mağazası iTunes'un yepyeni sürümünü hizmete sundu! İşte değişiklikler...

  • Zeynel A. Öztürk
iTunes 11 resmen yayınlandı

Apple'ın müzik mağazası ve kütüphanesi iTunes'un son sürümü sonunda yayınlandı. 2 ay önce Apple tarafından gösterilen iTunes 11, daha temiz bir arayüzün yanında yeni işlevler de sunuyor.

Apple'a göre "Tamamen yeniden tasarlanan" iTunes 11, iCloud ve Facebook ile bütünleşme gibi genilikler de sunuyor. Bunun yanında bir iTunes hediye kartının fotoğrafını çekerek kodu kullanmanız mümkün oluyor. Böylece iTunes hediye kartlarındaki 16 haneli kodları yazmanıza gerek kalmıyor.

Hediye kartlarındaki kodun fotoğrafını PC'nizin kamerasıyla çekebildiğiniz gibi, dilerseniz onu yazabiliyorsunuz. Bazı tür hediye kartlarında kodu elle girmeniz şart olabiliyor. Bu yeni özellik, henüz iOS'da bulunmuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Türkiye'den erişemedikten sonra bir anlamı yok.

berbattt olmus

kullanımı hakkında detaylı bilgi varmı ?

İtunes 10 u Kullanıyordum.Buhaberi Okuduktan Sonra Hemen Güncelledim Arayüzü Eksisine Göre Daha Güzel Ve Windows 8 Desteği Eklemişler Herkese Tavsiye ederim

her zaman ki gibi harikulade ve muazzam olmuş. tekrar tebrikler ve teşekkürler sevgili Apple....

ya ben bu yeni itunes yüzünden ipoduma ve iphone uma müzik atamıyorum nasıl atıldığını bğilen cevaplasın lütfen günlerdir uğraşıyorum ekleyemiyorum neden?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play