iTunes için en iyi 22 Eklenti

iTunes deneyiminizi iyiden mükemmele dönüştürecek 22 eklentiyi sizin için bir araya getirdik...

  • Halil Mollaoğlu

iTunes piyasadaki en iyi medya oynatıcı olmayabilir ama şu bir gerçek: iPod'lara sıkı bir şekilde entegre olması ve mükemmel şarkı listesi oluşturma araçları ile günlük müzik-yönetim işleriniz için kullanışlı özellikler sunuyor. Bunu da göz önünde bulundurarak iTunes'u bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz.

iTunes deneyiminizi iyiden mükemmele dönüştürecek 22 eklentiyi sizin için bir araya getirdik. Eklenti turumuza resim galerimiz aracılığıyla katılabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

itunes u sadece ipoduma parça yüklemek için kullanıyorum yoksa winamp varken yüzüne bile bakmam

wmp varken :D

itunes'i bir tek nedenden dolayı tercih ediyorum: benzersiz ses kalitesi. wmp ile dinlediğim müzik itunes kadar zevk vermiyor.

itunes i bilgisayarıma mecburen yüklüyorum oda içindeki quicktime player le birlikte indirdiğimiz için.kurulumu yaptıktan hemen sonrada hem itunes i hem de hiçbir işe yaramayan o apple uptade yi hemen ekle kaldırdan kaldırıyorum.quicktime yi kurma sebebim de bazı videoları ve internet sayfalarındaki video ları göstermek için gereksinimim olması.
video da media player classic müzik de winamp tan şaşmam.winamp a birde radiolardan ses kaydedici streamripper plugini ekledim mi ister mp3 yayıyı yapan radioları istersen de müzik cliplerini kaydet o kendisi istediğin bir yere arşivlesin.
winamptan şaşma ...şaşırttırma!

arkadaşlar i tunes aslında çok kullanışlı bunun yanında sistem kaynaklarınıda sömürdüğü bir gerçek
benim için en büyük özelliği; lanet olası çökmüş windows u kaldırıp, format, fdisk ve yeni windows kurulumundan sonra i tunes i kuruyorsunuz ve parça listeniz hala orada duruyor. tekrardan liste yapıcam diye uğraşmıyorsunuz.

ya grafik arayüzü bence buda önemli hem hangi bedava medya pleyı mp3leri cd ye geri yazabiliyor bence itunes güzel

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play