iWork Beta Web'de herkesin kullanımına açıldı

Apple'ın yeni servisi, artık herkese açık. Üstelik bir Apple cihazına da sahip olmanıza gerekmiyor!

  • Cem Şancı
Apple, iWork for iCloud'u herkese açtı!

Apple, online ofis yazılımları olarak konumlandırdığı iWork for iCloud'un betasını, Apple ID'si olan herkes için ücretsiz olarak kullanıma açtı. Böylece kullanıcılar, iCloud'a login olarak, web üzerinden iWork uygulamalarını kullanabilecekler. Üstelik bunun için, herhangi bir Apple cihazına sahip olmak da gerekmiyor.

Google'ın web tabanlı üretkenlik yazılımları ile benzeşen iWork for iCloud şu anda sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor ve kullanıcıların tüm ofis yazılımı ihtiyaçlarını karşılıyor. Pakette, Pages for iCloud, Numbers for iCloud, Keynote for iCloud yazılımları yer alıyor. iWork for iCloud aynı zamanda Microsoft Office dosyaları ile uyumlu çalışıyor. Yani Word veya Excel formatındaki dosyalarınızı iWork for iCloud ile açabiliyor veya dosyaları MS Office formatlarına çevirebiliyorsunuz.

Uygulamaya bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

2 yıldır iWork'ü macbook'umda kullanıyorum, en güzel yanı apple "kardeşim, madem os x 10.9 kurdun, iWork benden sana hediye dedi." Fontları olsun, kullanım kolaylığı olsun, hazır projeler olsun bu varken office'e 600 Lira verilmez.

Keşke Windows tabanlı pclere kurabilsek :(

xp ve office 2003 süper ikili

Çokda önemli değil.

hadi yine iyisiniz fakirler yatın kalkın epıla dua edin :)

Office online denen bir şey çoktandır var zaten Apple yeni düşünsün

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play