Jalou: Sony Ericsson fark peşinde!

Tek bir tuş ile ekranı ayna haline gelen Jalou hakkındaki tüm detay ve resimler burada...

Sony Ericsson Jalou: HSPDA'lı yeni cep
Sony Ericsson Jalou: HSDPA ve HSDUPA desteği sunuyor.

Sony Ericsson kapaklı, yeni bir orta seviye cep telefonu tanıttı. Jalou'nun ekranı bir tuşa basıldığında ayna haline geliyor. Sony Ericsson Jalou 73 x 45 x 18 mm ebatlarında ve 84 gram ağırlığında. Ayrıca HSDPA ve HSUPA, 3,2 Megapiksel kamera, medya oynatıcı, UKW radyo, USB 2.0, 100 MB dahili bellek ve microSD kartlarla genişletme imkanı da sunuluyor.

Jalou ile çekilen resimleri coğrafi etiketlerle süsleyebilir veya Walk-Mate fonksiyonu ile günlük adımlarınızı kaydedebilirsiniz. Cihazın 2009'un dördüncü çeyreğinde 230 Euro fiyat etiketiyle (yurtdışı fiyatı) piyasaya sürülmesi bekleniyor. Jalou'yu daha yakından görmek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Farka bak... Güneşte her telefon ayna işlevi görüyor özeli bir şeye gerek yok!

Başka farklılıklar bekliyoruz senden Sony-Ericcson....

iice yerlerde sürünüyor sony ps3 te başarısızlık neden sony kapalı ve gelenekçi bir firma psp de başarısızlık 1 yıl kullandım psp yi güzel de aletti ama psp go çıksın 1000 tane satarsa oturup havaya sıçrar bu sony psp-phone gibi geçikmiş hatta çıkmadan modası geçmeye yüz tutmuş bir fikri bile konsept yapamadılar yapsalar da çok geç kaldılar iphone nokia atı alan üsküdarı geçti gelenekçi dedimya şimdi gitsin japonyada satsın sony zatn sadece orda satıyor yok ayna yok çivi yok ıvır zıvır böle bir firma nerde görülmüş yaw yazık yazık...

kızlar için elmas gibi yok satar.

Kız milleti biz erkeklere saçma gelen şeylere çok rahat para harcayabiliyor olsa da, sırf ayna özelliği için gidip de bu iğrenç telefona 500 TL bayılacaklarını sanmıyorum..

yakında batar bence..

öff bu sonyericsson iyice işin suyunu çıkarttı artık... abuk sabuk şeylerle boşa zaman harcıyor...

ps3 de başarısızlıgı yok sony nin gayet kaliteli üründür kopya ürün çalıştırmıyor diye başarısızmı oldu telefonda ayrıca süper duruyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir